Dokument ,,Zabawa w chowanego" na antenie TVN od 21 maja.

Film ,,Zabawa w chowanego” braci Sekielskich już 21 maja na antenie TVN

Dokument ,,Zabawa w chowanego" na antenie TVN od 21 maja. TVN Discovery Polska

Już w najbliższy czwartek stacja TVN pokaże dokument Tomasza i Marka Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu internetowego player.pl.

„Zabawa w chowanego” to kolejny po „Tylko nie mów nikomu” obraz dokumentalny braci Sekielskich demaskujący zmowę milczenia wśród księży w kościele katolickim na temat ukrywania przestępstw pedofilii. Film miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu w Internecie, od razu stając się pozycją, obok której nie można przejść obojętnie.

W kontynuacji zapoczątkowanego w „Tylko nie mów nikomu” śledztwa w sprawie duchownych – pedofilów, dziennikarz Tomasz Sekielski dociera do kolejnych ofiar molestowania seksualnego przez księży oraz hierarchów, którzy te przestępstwa latami kryli.

Kontrowersyjny obraz braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” już w czwartek 21 maja o godzinie 21.35 na antenie TVN. Film zostanie wyemitowany bez bloków reklamowych.

Z kolei w sobotę 23 maja dokument trafi do telewizji internetowej Player, gdzie będzie dostępny dla widzów w ofercie Free VOD, czyli za darmo i również bez reklam. 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: