Monitor profesjonalny z serii OMN-D firmy Samsung został zaprojektowany tak, aby był dostosowany do każdych warunków, w którym będzie użytkowany.
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Firma Samsung prezentuje nowe dwustronne monitory profesjonalne OMN-D

Podaj dalej

Monitor profesjonalny z serii OMN-D firmy Samsung został zaprojektowany tak, aby był dostosowany do każdych warunków, w którym będzie użytkowany. Samsung

Marka Samsung prezentuje dwustronne monitory profesjonalne Full HD z serii OMN-D o wielkości 46 i 55 cali. Ekrany przeznaczone są do umieszczenia w oknach wystawowych i pozwalają na wyświetlanie treści jednocześnie do wnętrza jak i na zewnątrz punktu sprzedażowego.

Konstrukcja każdego z ekranów dostosowana jest do warunków, w których będzie użytkowana. Ekran skierowany na zewnątrz oferuje wysoką jasność 3000 nitów, co zapewnia dobrą widoczność treści wyświetlanych na ekranie nawet przy dużym nasłonecznieniu. Ekran ustawiony do wnętrza, posiada jasność na poziomie 1000 nitów, co gwarantuje czytelność prezentowanych informacji w warunkach sztucznego oświetlenia. Współczynnik kontrastu w obu wyświetlaczach wynosi 4000:1.

Na uwagę zasługuje również łatwość ekspozycji urządzenia, które po wyposażeniu w dodatkowy stojak można ustawić w witrynie lub podwiesić pod sufitem. Dwustronny ekran zajmuje kilka razy mniej miejsca niż w przypadku ustawienia dwóch ekranów tyłem do siebie. Dzięki temu ekrany bardzo dobrze wpasują się nawet w niewielkie wnętrze placówki handlowej lub usługowej takiej jak butik fashion, biuro podróży czy poczta.

Z podłączenie i uruchomieniem wyświetlacza powinien sobie poradzić każdy, bo jest niezwykle proste. Wystarczy jeden przewód zasilania i jeden kabel LAN. Znacząco ogranicza to plątaninę przewodów i zużycie energii. Dodatkowo specjalna osłona ekranu montowana na górze urządzenia pozwala ukryć wszystkie kable, co poprawia estetykę. Wbudowane w monitorze Wi-Fi natomiast ułatwia przesyłanie treści i wykonywanie aktualizacji.

Ekran wyposażony jest we wbudowane oprogramowanie do zarządzania treściami – MagicINFO Player S6, który w połączeniu z wydajnym systemem operacyjnym TIZEN, gwarantuje łatwe i bezproblemowe zarządzanie treścią, jej odtwarzanie i płynne przechodzenie pomiędzy komunikatami.

Wyświetlacze z serii OMN-D oferują ochronę przed zapyleniem zgodną z normą IP5X i opracowany przez Samsung 3-stopniowy proces zapobiegania uszkodzeniom w wyniku przegrzania, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments