Gala FEN 28 LOTOS Fight Night dostępna w sieci UPC Polska.

Gala FEN 28 LOTOS Fight Night dostępna w sieci UPC Polska

Gala FEN 28 LOTOS Fight Night dostępna w sieci UPC Polska. UPC

W sobotę, 13 czerwca 2020 roku podczas gali FEN 28 LOTOS Fight Night staną naprzeciw siebie gwiazdy Fight Exclusive Night. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, ale wszystkie dziesięć walk mogą obejrzeć abonenci operatora UPC Polska, którzy zakupią dostęp do wydarzenia w systemie pay-per-view.

Na wszystkich fanów sportów walki czeka wyjątkowy wieczór z gwiazdami federacji. W klatce wystąpi najlepszy zawodnik FEN Mateusz Rębiecki, którego rywalem będzie Fabiano Silva. Z kolei Rafał Kijańczuk stanie naprzeciwko Marcina Wójcika. Na FEN 28 swój drugi zawodowy pojedynek stoczy również Krystian Pudzianowski. Jego rywalem będzie debiutujący w oktagonie Piotr Szeliga.  Tego wieczoru zaprezentują się również między innymi Dominik Zadora, były mistrz FEN oraz czempion DSF Kickboxing Challenge, który zmierzy się z debiutującym w federacji Piotrem Sokołem oraz Anita Bekus, która stanie oko w oko z Sylwią Firlej.

Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.

Klienci, którzy korzystają z dekoderów Horizon oraz MediaModułu CI+ dostęp do Gali mogą uzyskać:

  • telefonicznie, pod numerem telefonu 813 813 813
  • poprzez stronę internetową www.upc.pl/fen

Transmisja rozpocznie się w sobotę, 13 czerwca o godzinie 19:00. Dostęp do Gali FEN 28 LOTOS Fight Night kosztuje 29 złotych.

Źródło tekstu: UPC Polska

%d bloggers like this: