Gra Angry Birds 2 już jest dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery
|

Gra Angry Birds 2 już jest dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery

Podaj dalej

Gra Angry Birds 2 już jest dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery Huawei

Angry Birds 2, jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na całym świecie, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery. Użytkownicy, którzy pobiorą ją ze sklepu Huawei, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze.

Angry Birds 2 to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która została już pobrana 4,5 miliarda razy. Gra została zintegerowana z HMS Core, co oznacza, że jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services.

Fani Angry Birds 2 z państw europejskich, którzy pobiorą aplikację ze sklepu Huawei, będą mogli w dniach od 1 do 14 lipca skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze: 50% wartości pierwszej transakcji i 20% wartości kolejnych transakcji. Użytkownicy smartfonów Huawei będą mogli też wkrótce pobrać motyw Angry Birds 2 i spersonalizować telefon za pomocą usługi Huawei Motywy. Z kolei użytkownicy smartwatchy i opasek sportowych marki będą mogli pobrać tarcze inspirowane grą i zmienić wygląd ekranu swojego urządzenia.

„Jesteśmy podekscytowani, że Angry Birds 2, dzięki partnerstwu z AppGallery, jest już dostępna dla milionów użytkowników urządzeń mobilnych” – powiedział Miikka Lindgren, Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu w Rovio. „Misją Rovio jest dostarczanie radości graczom na całym świecie, dlatego zawsze cieszymy się, kiedy ta radość dociera do nowych odbiorców” – dodał.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments