Grand Prix Danii na żużlu tylko w Eurosporcie Extra w serwisie Player
|

Grand Prix Danii na żużlu tylko w Eurosporcie Extra w serwisie Player

Podaj dalej

Grand Prix Danii na żużlu tylko w Eurosporcie Extra w serwisie Player TVN Warner Bros. Discovery

Przed nami ósma runda Speedway Grand Prix! W sobotę najlepsi żużlowcy świata zmierzą się na torze w Vojens. Transmisja od 18:30 tylko w Eurosporcie Extra w serwisie internetowym Player.

Speedway Grand Prix Danii skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki. Reporterem w Vojens będzie Sebastian Szczęsny. Z kolei w studiu gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Transmisja rozpocznie się o 18:30 w Eurosporcie Extra w Playerze. Oprócz rywalizacji na torze, użytkownicy Playera będą mogli oglądać także relacje z parku maszyn z 16 kamer umieszczonych w boksach żużlowców. Już o 13:00 w Eurosporcie Extra na platformie Player dostępna będzie także transmisja z kwalifikacji.

Po siedmiu rundach w rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu prowadzi Bartosz Zmarzlik. Polak zdobył do tej pory 108 punktów i ma 16 punktów nad drugim w klasyfikacji Leonem Madsenem. Za plecami Duńczyka jest zwycięzca dwóch ostatnich rund SGP, Brytyjczyk Dan Bewley (84 punkty). Czwarte i piąte miejsce zajmują kolejni Polacy – Patryk Dudek (76 punktów) i Maciej Janowski (74 punkty).

Kalendarz Speedway Grand Prix:

  • 10 września, Vojens, Eurosport Extra w Playerze
  • 17 września, Malilla, Eurosport Extra w Playerze
  • 1 października, Toruń, TTV i Eurosport Extra w Playerze

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments