Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki - oferta ESOLEO dostępna na terenie całej Polski

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki – oferta ESOLEO dostępna na terenie całej Polski

Podaj dalej

Grupa Polsat startuje na rynku fotowoltaiki - oferta ESOLEO dostępna na terenie całej Polski Cyfrowy Polsat

Grupa Polsat startuje z nową ofertą fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo z Grupy Polsat, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Oferta ESOLEO będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi abonenta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Każdy, kto zdecyduje się na wybór ESOLEO, będzie mógł produkować swój własny prąd i obniżyć rachunki za prąd nawet o 95%.

Własna „elektrownia słoneczna” to przede wszystkim oszczędności do 95% na rachunkach za prąd, ale również pozytywne działanie na rzecz środowiska.

Słoneczna stacja, a dzisiaj słoneczna Polska

„To kolejna wielka zmiana, jaką proponuje Zygmunt Solorz i Grupa Polsat. Niemal 30 lat temu wystartowała Telewizja Polsat z logiem w kształcie słońca z pierwszą, niezależną ogólnopolską stacją telewizyjną dla wszystkich Polaków. Teraz to już ponad 30 kanałów. Kilka lat później Zygmunt Solorz uruchomił Cyfrowy Polsat, platformę satelitarną, dzięki której telewizja dotarła do każdego zakątka Polski. Dzisiaj jest już w kilku milionach domów. Kilka lat temu wprowadziliśmy w Polsce technologię LTE – szybki i powszechnie dostępny internet w całym kraju. W maju jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy sieć 5G. Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap – chcemy „usłonecznić” Polskę. Wprowadzamy ofertę produkcji własnego prądu ze słońca na masową skalę” – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Czy to się w ogóle opłaca? Zdecydowanie tak. Nawet 100 000 zł oszczędności!

Każdy, kto posiada dom i płaci miesięcznie za prąd ok. 250 zł, korzystając z własnej instalacji fotowoltaicznej przez przynajmniej kilkanaście lat, może zaoszczędzić nawet 100 000 zł.

Każdy może skorzystać z 5000 zł dotacji z rządowego programu Mój Prąd – prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – przeznaczonej na zakup instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kWp.

Dodatkowo można skorzystać z tzw. ulgi podatkowej termomodernizacyjnej dla osób fizycznych.

Oferta ESOLEO – marka fotowoltaiki z Grupy Polsat

ESOLEO to marka firmy Alledo Sp. z o. o., należącej do Grupy Polsat. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie instalacji fotowoltaicznych:

 • Szybki montaż i najwyższej jakości komponenty
 • Ubezpieczenie na 3 lata w cenie
 • Internet LTE od Plusa do monitoringu na 3 lata w cenie
 • 15 lat wsparcia technicznego.

Całość inwestycji realizowana jest „pod klucz” łącznie z przygotowaniem za klienta niezbędnych dokumentów oraz zgłoszeniem do sieci energetycznej. W ramach współpracy z ESOLEO, klient może też otrzymać kredyt na inwestycję w ramach specjalnych ofert banków.

6 prostych kroków do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej ESOLEO:

 • Darmowa konsultacja w punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu lub na infolinii 222 136 222.
 • Bezpłatny audyt – ekspert przyjedzie do domu klienta, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów dla przygotowania projektu instalacji fotowoltaicznej i jej wyceny. Dzięki wizualizacji można zobaczyć, jak instalacja fotowoltaiczna będzie wyglądać po jej wykonaniu.
 • Umowa i finansowanie – na kolejnym spotkaniu można już podpisać umowę, Alledo zapewnia pomoc w uzyskaniu kredytu i z wszystkimi pozostałymi formalnościami, bez wychodzenia z domu. Wszystko zostanie załatwione przy minimalnym angażowaniu czasu klienta.
 • Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej – instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie w imieniu klienta zostanie złożone zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. W ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy, a instalacja będzie mogła produkować prąd.
 • 5000 zł dotacji dla klienta i ulga podatkowa – Alledo wypełni i wyśle w imieniu klienta wniosek o dotację, aby klient mógł otrzymać 5000 zł z rządowego programu Mój Prąd. Każdy może również dodatkowo skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.
 • Opieka serwisowa i gwarancyjna na lata.

Wysoka efektywność i bezpieczeństwo

Elementy instalacji ESOLEO, czyli falownik i moduły, dostarczane są przez światowych liderów. Bezpieczny i niezawodny falownik zapewnia największy dostawca falowników na świecie firma HUAWEI, natomiast ultrawydajne moduły fotowoltaiczne wyprodukowane są przez TALESUN, firmę z pierwszej 10 światowego rankingu TIER 1 Bloomberga, który potwierdza wysoką jakość produktów.

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne ESOLEO zostały zaprojektowane i przetestowane przez inżynierów, ekspertów od technologii fotowoltaicznej, we współpracy z renomowanymi producentami komponentów.

Gdzie zamówić instalację fotowoltaiczną ESOLEO?

 • Wszystkie punkty sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa
 • Infolinia – specjalnie przeznaczona dla fotowoltaiki – 222 136 222
 • Strona internetowa oferty www.esoleo.pl

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments