Hity czerwca na antenie CBS Reality

Hity czerwca na antenie CBS Reality

Podaj dalej

Hity czerwca na antenie CBS Reality ViacomCBS

W czerwcu kanał CBS Reality zaprasza do oglądania serii true crime „Pierwsi na miejscu zbrodni”, która ukazuje cały proces śledczy – od momentu odkrycia zbrodni aż do chwili, gdy sprawcy trafiają za kratki. Program ukazuje przebieg prawdziwych dochodzeń
w sprawach o morderstwo, odkrywając ich zawiłości i przedstawiając pomysłowe metody stosowane w celu schwytania zabójcy.

W nadchodzącym miesiącu polecamy także premierę serii „Najgorsza noc w życiu”. W programie zaproszeni goście podzielą się historiami o swoich paranormalnych nocach. Będą to opowieści o momentach, w których nie byli pewni, czy przeżyją i o nocach, które nigdy się nie kończyły…

W czerwcu zapraszamy także do oglądania programów: „Piekielne wakacje 2”; „Piekielne wakacje”; „Piekielne diety” i „Ofiary skalpela”.

PIERWSI NA MIEJSCU ZBRODNI

Sezon 1.

PREMIERA

SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ

Niedziele o 22:00 do 5 czerwca

Seria true crime ukazuje cały proces śledczy – od momentu odkrycia zbrodni aż do chwili, gdy sprawcy trafiają za kratki. Program ukazuje przebieg prawdziwych dochodzeń w sprawach o morderstwo, odkrywając ich zawiłości i przedstawiając pomysłowe metody stosowane w celu schwytania zabójcy.

Każdy odcinek rozpoczyna się od odnalezienia ciała i przedstawienia miejsca zbrodni. Dzięki rekonstrukcjom miejsca zbrodni i relacjom z pierwszej ręki, widzowie mają okazję śledzić zwroty akcji w sprawie oczami specjalistów – od detektywów, techników kryminalistyki i lekarzy sądowych po ekspertów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, entomologów i prokuratorów. Ten cały proces to walka z czasem: trzeba zdążyć zidentyfikować i przebadać zwłoki, znaleźć i zachować kluczowe dowody, a w końcu ująć i skazać zabójcę.

NAJGORSZA NOC W ŻYCIU

Sezon 1.

PREMIERA

Od 4 do 25 czerwca w soboty i niedziele od 14:00 (po dwa odcinki)

Każdy z nas ma jakieś przerażające wspomnienie, o którym chciałby zapomnieć. Seria dokumentalna „Najgorsza noc w życiu” sprawi, że stanie się ono tak żywe i namacalne, jakby wydarzyło się wczoraj… Goście programu podzielą się historiami o swoich paranormalnych nocach. Będą to opowieści o momentach, w których nie byli pewni, czy przeżyją i o nocach, które nigdy się nie kończyły…

PIEKIELNE WAKACJE 2

PREMIERA

W niedzielę 12 czerwca o 13:00

Każdego roku branża turystyczna jest warta 45 miliardów funtów. Dla tych, którzy decydują się na duże wydatki i pięciogwiazdkowe wyjazdy, liczy się tylko najwyższa jakość – od wytwornych hoteli po luksusowe rejsy. Udane wakacje mogą być czasem spędzonym w raju i tak bardzo potrzebnym odpoczynkiem od codzienności. Jednak zdarzają się też takie wyjazdy, podczas których nic się nie udaje, a wyczekiwany urlop kończy się katastrofą.

W programie, którego narratorką jest aktorka Glynis Barber, zaprezentowane zostaną rozmowy
z osobami, których wakacje zakończyły się fatalnie. Poznamy między innymi księgowego Billa i jego żonę Tanyę, którzy zapłacili 11 tysięcy funtów za swój wymarzony rejs na Bahamy. Ta niezwykła przygoda zakończyła się dla nich dosłownym uwięzieniem w oku cyklonu. Małżeństwo przeżyło chwile grozy, gdy do ich kabiny wlewała się woda, a wokół zapanował kompletny chaos.

PIEKIELNE DIETY

PREMIERA

W sobotę 18 czerwca o 13:00

Nie da się ukryć, że wraz ze wzrostem popularności mediów społecznościowych, wszyscy jesteśmy pod większą niż kiedykolwiek presją związaną z dążeniem do idealnej sylwetki. W związku z tym chyba każdy z nas choć raz próbował się odchudzać. Dobrze przygotowane i przeprowadzone diety mogą przynieść korzyści zdrowotne, a nawet zmienić nasze życie. Jednak źle stosowane mogą zakończyć się katastrofą. Ten film dokumentalny przedstawia relacje osób, których diety wywarły negatywny wpływ na ich życie.

W programie poznamy Clare, której organizm źle zareagował na dietę opartą wyłącznie na płynach. Usłyszymy również historię Eloise Parry, która zmarła w wyniku uzależnienia od toksycznych tabletek odchudzających zawierających dinitrofenol (DNP). Becky, siostra zmarłej kobiety, w ekskluzywnym wywiadzie opowiada o obsesji Eloise na punkcie diety.

PIEKIELNE WAKACJE

PREMIERA

W niedzielę 19 czerwca o 13:00

Dla wielu osób jedynym sposobem na wakacje jest wyjazd all-inclusive. Od niekończących się posiłków i napojów po hotele z klubami dla dzieci i parkami wodnymi – all-inclusive ma być gwarancją bezproblemowej i bezstresowej zabawy na słońcu.

Jednak dla niektórych takie wypady okazują się nie mieć nic wspólnego z relaksem…
W programie poznamy pechowych urlopowiczów, których wakacje zakończyły się tragicznie. Usłyszymy historię pielęgniarki Julii Vaughan, która za ponad pięć tysięcy funtów kupiła wypoczynek na Krecie dla siebie i swojej rodziny. Miał to być czas beztroskiego relaksu, ale na miejscu zamiast ciszy i spokoju Julia zastała ogromny plac budowy tuż obok hotelu, na którym prace trwały od rana do nocy, a rodzina była męczona pyłem i ciągłym hałasem.

OFIARY SKALPELA

PREMIERA

W sobotę 25 czerwca o 13:00

Chirurgia plastyczna była kiedyś uważana za temat tabu i luksus dostępny tylko dla bogatych
i sławnych. Jednak dzięki postępowi w technologii medycznej, który sprawił, że drobne poprawki stały się bardziej przystępne cenowo, coraz więcej osób decyduje się iść pod nóż w pogoni za doskonałością. Zabiegi są coraz bardziej popularne i łatwiej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak, jak każda operacja, te również wiążą się z ryzykiem. Film dokumentalny przedstawia relacje osób, które poddały się zabiegowi chirurgicznemu, przez który ich życie zostało naznaczone piętnem.

W programie poznamy między innymi Davida, który od 20 roku życia cierpiał na łysienie i przeszedł aż siedem operacji, aby w końcu poczuć się szczęśliwym. Mężczyzna zwierzy się z fizycznych i emocjonalnych trudności, które spotkały go w związku z procedurą. Inna opowieść przedstawiona w dokumencie opisze niebezpieczeństwa związane z tak zwanymi „Botox Parties”. Usłyszymy historię pewnej kobiety z Leicestershire, której wargi po powiększaniu spuchły tak bardzo, że zaczęły dotykać nosa… Rachel Knappier prowadzi obecnie kampanię na rzecz bezpieczeństwa w chirurgii kosmetycznej, starając się ostrzec młode dziewczyny przed niebezpieczeństwami związanymi z nieuregulowanym światem medycyny estetycznej.

Źródło tekstu: ViacomCBS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments