Świąteczny odcinek serialu ,,Creepshow" 22 grudnia w AMC

Hity grudnia na antenie AMC

Podaj dalej

Finałowy odcinek serialu ,,Wywiad z Wampirem" 19 grudnia na antenie AMC

W tym miesiącu na kanale AMC szczególnej uwadze polecamy kontynuację serialowej ekranizacji powieści Anne Rice „Wywiad z Wampirem” – premierowe odcinki w poniedziałki o godzinie 22:00.

Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 19 grudnia (poniedziałek) o 22:00.

22 grudnia, w czwartek, o 22:00 zapraszamy na świąteczny odcinek specjalny „Creepshow: Anonimowi Zmiennokształtni”.

W każdą sobotę grudnia od 22:00 kanał AMC zaprezentuje aż dwa filmy z cyklu „Blockbuster Christmas”.

W ramach cyklu na antenie kanału AMC: „Labirynt”, „W 80 dni dookoła świata”, „Hook”, „Wyspa piratów”, „Bohater ostatniej akcji”, „Uliczny wojownik”, „Pogromcy duchów” , „Pogromcy duchów II”, „Legenda Zorro”, „Sahara”.

WYWIAD Z WAMPIREM

Na podstawie powieści Anne Rice

PREMIERA

Kontynuacja w poniedziałki o 22:00

Finałowy odcinek 19 grudnia o 22:00

Jest rok 2022. Wampir Louis de Pointe du Lac przedstawia historię swojego niezwykłego życia znanemu dziennikarzowi, Danielowi Molloyowi. Opowieść rozpoczyna się na początku XX wieku w Nowym Orleanie. Louis wspomina o swoim związku z wampirem Lestatem du Lioncourt i o założonej przez nich rodzinie, której członkiem jest również nastoletnia Claudia. Razem rodzina wampirów ma przetrwać nieśmiertelność, w Nowym Orleanie i poza nim.

CREEPSHOW: ŚWIĄTECZNY ODCINEK SPECJALNY

ANONIMOWI ZMIENNOKSZTAŁTNI


Emisja w czwartek, 22 grudnia, o 22:00

Robert Weston ostatnio zauważył u siebie dziwne zmiany, których żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić. Jedynym wytłumaczeniem dziwacznych objawów jest to, że być może staje się wilkołakiem… Podczas poszukiwania odpowiedzi znajduje niezwykłą grupę wsparcia, której członkowie pomagają mu poznać prawdę. Niestety to, co odkrywa, okazuje się dużo bardziej złowrogie, niż mógłby sobie wyobrazić. Grupa nieszczęśników musi połączyć siły, by stawić czoła zabójcy, który poluje na nich od wieków.

BLOCKBUSTER CHRISTMAS

Każda sobota grudnia od 22:00                                                        

3 GRUDNIA o 22:00                                                                       

LABIRYNT (1986)

Tytuł: Labirynt (Labyrinth)

Reżyseria: Jim Henson

Występują: David Bowie, Jennifer Connelly

Nastoletnia Sarah przywołuje gobliny ze swojej ulubionej książki zatytułowanej „Labirynt”, aby ukradły jej młodszego brata Toby’ego. Kiedy faktycznie to robią, dziewczyna musi przejść przez labirynt króla Goblinów. Ma na to 13 godzin – inaczej Toby sam stanie się goblinem.

3 GRUDNIA o 00:00                                        

W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA (2004)

Tytuł: W 80 dni dookoła świata (Around the World in 80 Days)                                                                                                                           
Reżyseria: Frank Coraci

Występują: Jackie Chan, Steve Coogan

Jest rok 1872. Brytyjski wynalazca, chiński złodziej i francuski artysta wyruszają, aby okrążyć kulę ziemską w 80 dni. Podróżują drogą lądową, powietrzną, morską i na łyżworolkach, aby wygrać wyścig z czasem i dotrzeć do miejsca, z którego rozpoczęli trasę.

10 GRUDNIA o 22:00                                                                              

HOOK (1991)

Reżyseria: Steven Spielberg

Wystepują: Dustin Hoffman, Robin Williams

Wyreżyserowany przez Stevena Spielberga i nominowany do pięciu Oscarów® film „Hook” przedstawia Robina Williamsa jako Petera Banninga, 40-letniego prawnika, który stracił wszelkie wspomnienia o byciu Piotrusiem Panem.

Peter i jego rodzina podróżują do Londynu, aby odwiedzić babcię Wendy (Maggie Smith). Gdy ich dzieci śpią w tej samej sypialni, w której rozpoczęła się oryginalna historia Piotrusia Pana, nagle pojawia się oślepiający blask…

10 GRUDNIA o 00:45                                                          

WYSPA PIRATÓW (2004)

Tytuł: Wyspa piratów (Cutthroat Island)                                                                           

Reżyser: Renny Harlin

Występują: Geena Davis, Matthew Modine

Morgan Adams jest zachwycającą młodą piratką, która po niedawno zamordowanym ojcu dziedziczy statek oraz fragment mapy skarbów. Wyrusza na poszukiwania dwóch brakujących części układanki i zabójców swojego ojca,
a towarzyszy jej William Shaw – czarujący złodziej i nałogowy kłamca.

17 GRUDNIA o 22:00                                          

BOHATER OSTATNIEJ AKCJI (1993)

Tytuł: Bohater ostatniej akcji (Last Action Hero)

Reżyser: John McTiernan

Występują: Arnold Schwarzenegger, Charles Dance

Młody Danny Madigan (Austin O’Brien) jest samotnym 11-letnim chłopcem, który ucieka od ponurej rzeczywistości, oglądając przygodowe filmy akcji ze swoim ulubionym bohaterem, Jackiem Slaterem (Arnold Schwarzenegger). Kiedy jego najlepszy przyjaciel, projektant Nick, daje mu specjalny bilet na nowy film Slatera, Danny zostaje magicznie przeniesiony do świata Jacka, gdzie dobrzy ludzie zawsze wygrywają. Danny staje się jego pomocnikiem, gdy Jack walczy z trójką złych ludzi: Benedictem (Charles Dance), Vivaldim (Anthony Quinn) i Rozpruwaczem (Tom Noonan).

17 GRUDNIA o 00:30                                                    

ULICZNY WOJOWNIK (1994)

Tytuł: Uliczny wojownik (Street Fighter)                                                                          

Reżyser: Steven E. de Souza

Występują: Jean-Claude Van Damme, Kylie Minogue

Jean-Claude Van Damme i Raul Julia w wybuchowym filmie akcji opartym na jednej z najbardziej udanych gier interaktywnych wszech czasów. Akcja „Ulicznego wojownika” rozpoczyna się w świecie na krawędzi chaosu, podczas trwającej wojny domowej w południowo-wschodniej Azji, która może osiągnąć skalę globalnego konfliktu. Siły alianckie, prowadzone przez pułkownika Williama F. Guile’a (Van Damme), mają za zadanie zlokalizować i uratować 63 pracowników organizacji międzynarodowej, którzy zostali wzięci jako zakładnicy przez generała M. Bisona (Julia). Jednakże misterny plan może zostać zniweczony, kiedy do gry miesza się reporterka Chun-Li Zang (Ming-Na), pragnąca czegoś więcej niż tylko materiału do reportażu…

24 GRUDNIA o 22:00                                               

POGROMCY DUCHÓW (1984)

Tytuł: Pogromcy duchów (Ghostbusters)

Reżyseria: Ivan Reitman

Występują: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Rick Moranis

W Nowym Jorku zaczynają dziać się niepokojące rzeczy: coraz częściej dochodzi tam do zjawisk paranormalnych. Jedynymi osobami, które o tym wiedzą, są trzej niezwykle błyskotliwi, nieco dziwni parapsycholodzy z nowojorskiego uniwersytetu, którzy stracili grant na badania. Zmuszeni do rezygnacji z pracy naukowej, zakładają własną firmę.

24 GRUDNIA o 00:05                                            

POGROMCY DUCHÓW II (1989)

Tytuł: Pogromcy duchów II (Ghostbusters II)

Reżyser: Ivan Reitman

Występują: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver

Wielki powrót! Po czterech latach od swoich poprzednich przygód byli Pogromcy Duchów mają zakaz zbliżania się do siebie. Ich zajęciem stało się prowadzenie kultowych kablowych talk show i zabawianie dzieci na przyjęciach urodzinowych. Dana Barrett, po rozstaniu z Venkmanem, urodziła dziecko z innym mężczyzną, ale ich małżeństwo również się rozpadło. To właśnie ośmiomiesięczny Oscar, którego wózek w tajemniczy sposób sam się stacza, skłania Danę do skontaktowania się z Pogromcami Duchów, by rozpaczliwie prosić o pomoc.

31 GRUDNIA o 22:00                                                          

LEGENDA ZORRO (2005)

Tytuł: Legenda Zorro (The Legend of Zorro)

Reżyseria: Martin Campbell

Występują: Antonio Banderas, Catherine Zeta-Jones

Antonio Banderas, Catherine Zeta-Jones i reżyser Martin Campbell spotykają się ponownie w tej pełnej akcji eskapadzie rozgrywającej się na terytorium Kalifornii
w krytycznych dniach poprzedzających powstanie stanu. Kilka lat po poprzedniej przygodzie, Alejandro (Banderas) i Elena (Zeta-Jones) są małżeństwem i mają 10-letniego syna, Joaquina (Adrian Alonso). Choć Alejandro nadal zakłada maskę Zorro, by chronić biednych i uciśnionych przed chciwością ich panów, jest rozdarty między swoją misją a pragnieniem bardziej normalnego życia.

31 GRUDNIA o 00:30                                                                        

SAHARA (2005)

Reżyser: Breck Eisner

Występują: Matthew McConaughey, Penélope Cruz

Badacz i odkrywca Dirk Pitt wyrusza w podróż życia w poszukiwaniu zaginionego pancernika z czasów wojny secesyjnej znanego jako „Statek śmierci” na pustyniach Afryki Zachodniej. Jednocześnie pomaga lekarce WHO ściganej przez bezwzględnego dyktatora.

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments