Premiera drugiego sezonu serialu ,,Sisi" 26 grudnia w Epic Drama

Hity grudnia na antenie Epic Drama

Podaj dalej

Nowe odcinki serialu ,,Panna Sarlet i komisarz" od 6 grudnia w Epic Drama

W tym miesiącu na kanale Epic Drama szczególnej uwadze polecamy następujące premiery:

  • 1. sezon serialu „Świadek oskarżenia” – emisja od środy, 7 grudnia, o godz. 21:30;
  • 2. sezon serialu „Sisi” – emisja codziennie od poniedziałku, 26 grudnia, o godz. 21:30.

Zachęcamy także do śledzenia kontynuacji:

  • 3. sezonu serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe” – emisja od poniedziałku, 5 grudnia, o godz. 21:30;
  • 2 sezonu serialu „Panna Scarlet i komisarz” – emisja od wtorku, 6 grudnia, godz. 21:30.

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia kanał Epic Drama przygotował dla swoich widzów świąteczne odcinki specjalne, które doskonale wprowadzą w magiczny nastrój Świąt:

  • „Grantchester: świąteczny odcinek specjalny” – emisja w poniedziałek, 19 grudnia, godz. 21:30;
  • cykl „Detektyw Murdoch: Boże Narodzenie – odcinek specjalny” – emisja we wtorek, 20 grudnia, od godz. 14:50;
  • „Wszystkie stworzenia duże i małe: Boże Narodzenie – odcinek specjalny” – emisjaw poniedziałek, 26 grudnia, godz. 20:15.

Grantchester: świąteczny odcinek specjalny

Poniedziałek 19 grudnia, godz. 21:30

Liczba odcinków: 1 x 90 min

Tytuł oryginalny: Grantchester: Christmas Special

Rok: 2016

Jest tydzień przed Bożym Narodzeniem. Sidney ma na głowie nabożeństwa, kolędy i przygotowanie jasełek — i właśnie wtedy, w czasie wesela, znika pan młody. Sidney i jego najlepszy przyjaciel Geordie badają sprawę, w której pojawia się nawiedzony sklep z zabawkami, klub ze striptizem i echa morderstwa sprzed lat. A jakby tego wszystkiego było mało, Amanda wkrótce urodzi dziecko…

Wszystkie stworzenia duże i małe

Kontynuacja od poniedziałku 5 grudnia, godz. 21:30

Sezon: 3

Liczba odcinków: 1 x 60 min

Gatunek: Real History

Tytuł oryginalny: All Creatures Great and Small

Rok: 2022

Wiosna 1939 roku: w Skeldale zachodzą duże zmiany i każdy musi nauczyć się z nimi żyć. Tristan jest już kwalifikowanym weterynarzem, a James zaczyna nowy etap życia u boku Helen. Zmienia się także jego rola w praktyce: Siegfried uczynił go swoim partnerem, więc James chce wziąć na siebie więcej odpowiedzialności. Uczestniczy między innymi w prowadzonym przez ministerstwo rolnictwa programie badań gruźlicy bydła — ale nieoczekiwane wyzwania i trudności doprowadzają go na skraj załamania. Zbliża się wybuch II wojny światowej i wszyscy członkowie „rodziny Skeldale” będą musieli na nowo przemyśleć swoje plany i priorytety.

Panna Scarlet i komisarz

Kontynuacja od wtorku 6 grudnia, godz. 21:30

Sezon: 2

Liczba odcinków: 6 x 60 min

Gatunek: Crime & Mystery

Tytuł oryginalny: Miss Scarlet and the Duke

Rok: 2021

Komisarz i Eliza widują się często; choć wciąż są tylko przyjaciółmi, stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek… Wydaje się, że wkrótce rozkwitnie między nimi romans. Jednak pomimo rosnącego uczucia Eliza i komisarz są zawodowymi rywalami, więc kiedy ona zostaje zatrudniona do zbadania starej sprawy, której on kiedyś nie zdołał rozwiązać, rodzi się problem: jeśli jej uda się to, co jemu się nie udało, to postawi go w złym świetle… Z drugiej strony Eliza nie chce odrzucić takiego zlecenia: czy zawsze musi się wycofywać, jeśli jej śledztwo dotyka spraw prowadzonych przez Wellingtona? Do tego dochodzi fakt, że oboje są uparci i doskonale wiedzą, jak wpływać na siebie nawzajem. A kiedy zaczynają pracować nad skomplikowaną sprawą morderstwa, okazuje się, że romans będzie musiał poczekać…

Świadek oskarżenia

Premiera: środa 7 grudnia, godz. 21:30

Sezon: 1

Liczba odcinków: 3 x 60 min

Tytuł oryginalny: The Witness for the Prosecution

Rok: 2016

Trzyodcinkowy miniserial oparty na opowiadaniu Agathy Christie z 1925 r. o tym samym tytule. Jest to wciągająca historia, pełna intryg i pożądania, dużych pieniędzy i moralności, winy i niewinności, morderstwa a także tego, co najbardziej niebezpieczne: miłości. Najważniejsza w całej opowieści jest postać Romaine: żony oskarżonego, która została świadkiem oskarżenia; archetypu bohaterki w stylu noir…

Cykl: Detektyw Murdoch: Boże Narodzenie – odcinek specjalny

Wtorek 20 grudnia, od godz. 14:50

Zapraszamy na wszystkie świąteczne odcinki serialu „Detektyw Murdoch” („Wesołych Świąt, detektywie Murdoch!”, „Detektyw Murdoch: pracowite wakacje”, „Detektyw Murdoch: wśród nocnej ciszy…” i „Krwawa Wigilia”). Poczujmy świąteczny nastrój spotykając się ulubionymi bohaterami, zagłębiając w tajemnicze historie i podziwiając pracę najlepszego na świecie zespołu rozwiązującego zagadki kryminalne!

Wszystkie stworzenia duże i małe: Boże Narodzenie –

odcinek specjalny

Poniedziałek 26 grudnia, godz. 20:15

Boże Narodzenie w Darrowby. Wszyscy starają się przeżyć ten czas jak najlepiej, choć na świecie trwa wojna. Młody Żyd z Manchesteru, który nigdy wcześniej nie obchodził Bożego Narodzenia, wnosi wiele radości i uśmiechu. Wszyscy czekają na ważne wiadomości. Pani Hall wpada na rynku na Geralda, który zamierza opuścić Darrowby i zaprasza go na świąteczne przyjęcie do Skeldale. Problem w tym, że przyjęcie wcale nie zostało zorganizowane… Domownicy naprędce spraszają kilkoro gości — ale czy Gerald w ogóle się pojawi? A jeśli tak, to czy pani Hall zdoła powiedzieć mu, co naprawdę czuje?

Sisi

Premiera: codziennie od poniedziałku 26 grudnia, godz. 21:30

Sezon: 2

Liczba odcinków: 6 x 60 min

Rok: 2021

Pod koniec pierwszej serii Sisi i Franz uczyli się dopiero grać swoje role: nie tylko męża i żony, ale także cesarza i cesarzowej w czasach wojny i groźnych konfliktów. W drugiej serii także nie zabraknie im wyzwań, tak w życiu politycznym, jak i prywatnym. Podczas gdy Sisi stara się być silna zarówno dla swojego narodu, jak dla męża, Otto von Bismarck grozi Austrii nową wojną. Cesarzowa zmaga się z życiem w swojej złotej klatce — stopniowo poprawia swoje umiejętności dyplomatyczne. Wkrótce wyruszy w podróż na Węgry; tam zachwyca ją nie tylko ogrom puszty i proste życie mieszkańców, ale także hrabia Gyula Andrássy, z którym szybko zaczyna ją coś łączyć… Rozdarta między charyzmatycznym przywódcą rebeliantów a swoim mężem, Sisi musi ostatecznie podjąć trudną decyzję.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments