Hity kinowe w serwisie internetowym Player
|

Hity kinowe w serwisie internetowym Player

Podaj dalej

Hity kinowe w serwisie internetowym Player TVN Grupa Discovery

Serwis internetowy player.pl nie spoczywa na laurach. I ponownie udowadnia, że stawia na najlepszą rozrywkę i najlepszy kontent. Niedawno odkrył karty, zapowiadając kolejne w tym sezonie produkcje własne pod marką Player Original. Teraz przygotował coś dla fanów filmu – największy hity kinowe w Twoim pakiecie. Pierwsze premiery – w tym m.in. „Narodziny gwiazdy” – już 17 września na platformie Player.

Telewizja internetowa Player nieustannie pracuje na miano najdynamiczniej rozwijającego się serwisu VOD w Polsce. W jego ofercie znajdują się nie tylko produkcje własne – Player Original – będące jego wizytówką, ale też najlepszy kontent rozrywkowy, dokumentalny, sportowy, a przede wszystkim serialowo-fabularny. Już od piątku 17 września oferta filmowa platformy powiększy się o kolejne hity dużego ekranu z największymi gwiazdami. Wszystkie tytuły będą dostępne już w pakiecie podstawowym. Oto crème de la crème tego, co player.pl przygotował dla swoich użytkowników na najbliższe tygodnie. 


 „NARODZINY GWIAZDY

Remake filmu z 1954 r. z Barbarą Streisand. Melodramat muzyczny w reżyserii Bradleya Coopera, który również stanął przed kamerą, gdzie partnerował gwieździe muzyki pop Lady Gadze. Historia  trudnego i burzliwego związku gasnącej gwiazdy muzyki country Jacksona Maine’a z młodą debiutującą piosenkarką Ally. Doceniony przez krytyków i widzów z fenomenalną ścieżką dźwiękową, na której znalazła się laureatka Oscara – piosenka „Shallow”.

TO” & „TO: ROZDZIAŁ 2

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli kina z dreszczykiem. Filmowa adaptacja powieści króla grozy Stephena Kinga. W pierwszej części widzowie poznają mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka Derry, w którym pewnego dnia pojawia się zło. Ma ono oblicze klowna i niesie postrach wśród najmłodszych. W kontynuacji „Banda Frajerów” – dorosłych już ludzi – powraca do rodzinnej miejscowości po 27 latach od tragicznych wydarzeń. Na miejscu odkrywają, że zło nadal tam mieszka…


DROGÓWKA


Film Wojciecha Smarzowskiego ukazuje kulisy pracy policjantów. Nie jest to jednak laurka pracy funkcjonariuszy z drogówki, a obraz, który napawa lękiem, szokuje i wbija w fotel. Historia siedmiu policjantów, których łączą przyjaźń, imprezy i wspólne, często szemrane interesy. Sytuacja komplikuje się, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. Na ekranie m.in. Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak, Eryk Lubos, Julia Kijowska, Marcin Dorociński, Agata Kulesza i Izabela Kuna.


BOŻE CIAŁO


Polski kandydat do Oscara ubiegłego roku. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z magnetyzującą rolą Bartosza Bieleni. Historia 20-letniego Daniela, który zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka i wyjeżdża na drugi koniec Polski, żeby pracować w stolarni. Wskutek zaskakujących wydarzeń chłopak podszywa się pod księdza, żeby „uleczyć” lokalną społeczność.


KSIĘGOWY


Ben Affleck w roli Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, który pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu zaczyna się nim interesować, Christian podejmuje współpracę z nowoczesną firmą specjalizującą się w robotyce. Jej dział księgowy wykrywa niezgodność opiewającą na miliony dolarów, a sytuacja zaczyna powoli wymykać się spod kontroli.


INFILTRACJA


Przebój filmowy Martina Scorsese w gwiazdorskiej obsadzie, laureat Oscara z 2006 r. Południowy Boston w stanie Massachusetts – królestwo mafioza Franka Costello (Jack Nicholson), którego śladem rusza lokalna policja. Młody agent Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) stawia sobie za cel dorwanie gangstera i jego ludzi. W tym celu przenika do jego organizacji. Kiedy Costigan rusza tropem Costello, jego kolega Colin Sullivan (Matt Damon) w zawrotnym tempie wspina się po szczeblach kariery.


Wszystkie filmy dostępne będą już w pakiecie podstawowym.  

17 WRZEŚNIA
 „Narodziny gwiazdy”
 „Kocha, lubi, szanuje”
 „Drogówka”
 „San Andreas”

24 WRZEŚNIA
 „Stażysta”
 „Focus”
 „Interstellar”

1 PAŹDZIERNIKA
 „Duchy moich byłych”
 „Obecność 1&2”


 8 PAŹDZIERNIKA
 „Kobiety pragną bardziej”
 „Infiltracja”
 „1800 gramów”

10 PAŹDZIERNIKA
 „Boże ciało”

14 PAŹDZIERNIKA
 „Zmierzch: Księżyc w nowiu”

15 PAŹDZIERNIKA
 „Krwawy diament”
 „Millerowie”

22 PAŹDZIERNIKA
 „Constantine”
 „Magic Mike XXL”
 „Coma”

29 PAŹDZIERNIKA
 „Księgowy”
 „To” & „To: Rozdział 2”

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments