Premiera filmu ,,Annette" 3 lipca na antenie HBO

Hity lipca na kanałach HBO, HBO2 i HBO3

Podaj dalej

Premiera filmu ,,Dom Gucci" 17 lipca w HBO

Lipcowa ramówka kanałów filmowych HBO, HBO2 i HBO3 zapowiada się bardzo różnorodnie. W kolejnych tygodniach nadchodzącego miesiąca polecamy:

 • Pachnidło: Historia mordercy (Perfume: The Story Of A Murderer) – opowieść o geniuszu perfum, który opętany jest ideą stworzenia zapachu doskonałego. Ścigając swoje marzenie, zaczyna uśmiercać młode kobiety (emisja 1 lipca, HBO)
 • Sherlock Holmes (Sherlock Holmes (2009) – barwna opowieść o genialnym londyńskim detektywie, który wraz ze swoim partnerem, doktorem Watsonem, prowadzi śledztwo w sprawie serii rytualnych morderstw. W filmie występują: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong (emisja 2 lipca, HBO)
 • Annette (Annette) – komik standupowy zakochuje się w światowej sławy śpiewaczce operowej. Tworzą namiętną i czarującą parę. Wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka i ich życie wywraca się do góry nogami. Adam Driver i Marion Cotillard w rolach głównych (premiera 3 lipca, HBO)
 • Ludzki głos (The Human Voice (2020) – opowieść o kobiecie, która obserwuje upływ czasu obok walizek byłego kochanka (który ma je odebrać, ale nigdy nie przybywa) oraz niespokojnym psie, który nie rozumie, że jego pan go opuścił. Dwie żywe istoty w obliczu porzucenia. Reżyseria i scenariusz Pedro Almodóvar (premiera 3 lipca, HBO)
 • Krzyżówkowe zagadki: Śmiertelny zjazd (Krzyżówkowe zagadki: Terminal Descent) – po zgłoszeniu się na ochotnika do udziału w konkursie rozwiązywania krzyżówek z nowym superkomputerem, redaktorka Tess Harper zostaje wciągnięta w śledztwo w sprawie dziwacznego morderstwa CEO z firmy technologicznej (premiera 7 lipca, HBO)
 • Drobiazgi (All Those Small Things) – gospodarz telewizyjny kwestionuje swoją śmiertelność i spuściznę po śmierci bliskiego przyjaciela. Kiedy natrafia na niespodziewany list od młodego fana, udaje się do amerykańskiej głuszy w poszukiwaniu sensu życia (premiera 8 lipca, HBO)
 • Sherlock Holmes: Gra cieni (Sherlock Holmes: A Game of Shadows) – genialny detektyw Sherlock Holmes staje przed trudnym wyzwaniem. Okazuje się, że istnieje człowiek, który dorównuje mu błyskotliwością i bystrością umysłu. Jest nim bezwzględny i przebiegły profesor James Moriarty. Robert Downey Jr. ponownie w roli głównej – (emisja 9 lipca, HBO)
 • Nie czas umierać (No Time to Die) – James Bond kończy czynną służbę i przenosi się na Jamajkę, gdzie sielanka nie trwa długo, bo w jego domu zjawia się znajomy agent CIA, który prosi go o pomoc w odbiciu porwanego naukowca (emisja 10 lipca, HBO)
 • Krzyżówkowe zagadki: Zginął-zgadula (Crossword Mysteries: Riddle Me Dead) – Tess zostaje zaproszona do udziału w popularnym teleturnieju, ale kiedy jego gospodarz zostaje nieoczekiwanie zamordowany, ona i detektyw Logan O’Connor starają się odkryć, kto za tym stoi (premiera 14 lipca, HBO)
 • Zabić Bin Ladena: Operacja Geronimo (Seal Team Six: The Raid On Osama Bin Laden (Aka. Code Name Geronimo) – komandosi elitarnej jednostki SEALs zasłynęli najbardziej spektakularnymi akcjami, w tym pojmaniem Osamy Bin Ladena w 2011 roku. Żołnierze długo przygotowali się do misji w Pakistanie – operację poprzedził wielomiesięczny, morderczy trening–premiera 15 lipca, HBO
 • Lux Aeterna (Lux Aeterna) – dwie aktorki, Béatrice Dalle i Charlotte Gainsbourg, opowiadają na planie filmowym historie o czarownicach. Problemy techniczne i wybuchy psychozy stopniowo pogrążają scenę w chaosie. Obraz to także esej o kinie, miłości do filmu i histerii (premiera 16 lipca, HBO)
 • Blade Runner 2049 (Blade Runner 2049) – Harrison Ford oraz Ryan Gosling w widowiskowym filmie akcji będącym kontynuacją Łowcy androidów Ridleya Scotta. Deszcz nagród – w tym dwa Oscary (emisja 16 lipca, HBO)
 • Dom Gucci (House Of Gucci) – Lady Gaga jako outsiderka o niepohamowanych ambicjach, która wżeniła się w stojącą za włoskim imperium mody rodzinę Gucci (premiera 17 lipca, HBO)
 • Trofeum (Trophy) – wnikliwy dokument przedstawia skomplikowane i pełne paradoksów związki między polowaniami na grubego zwierza i ochroną przyrody (emisja 21 lipca, HBO)
 • Człowiek z bieguna (Infinitely Polar Bear) – Mark Ruffalo w roli cierpiącego na chorobę afektywną dwubiegunową ojca, który podczas nieobecności żony musi zaopiekować się dwiema córkami (emisja 21 lipca, HBO)
 • Ty jesteś następna (Seance (2021) – w elitarnej szkole z internatem dla dziewcząt sześć przyjaciółek dla żartu uczestniczy w nocnym rytuale, którego celem jest przywołanie ducha zmarłej uczennicy. Ku przerażeniu pozostałych, okazuje się, że jedna z dziewczynek nie żyje (premiera 22 lipca, HBO)
 • Tomb Raider (Tomb Raider (2018) – Alicia Vikander jako Lara Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca (emisja 23 lipca, HBO)
 • Pogromcy duchów: Dziedzictwo (Ghostbusters: Afterlife) – kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przybywają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z pierwotnymi pogromcami duchów i tajnym dziedzictwem pozostawionym przez ich dziadka. Kontynuacja kinowego hitu (premiera 24 lipca, HBO)
 • Ferrari: Wyścig po nieśmiertelność (Ferrari: Race To Immortality) – lata 50. były najwspanialszym i jednocześnie najniebezpieczniejszym okresem w historii sportów samochodowych. To właśnie wtedy sławę zdobył człowiek, który jest utożsamiany ze złotą erą wyścigów – Enzo Ferrari (emisja 28 lipca, HBO)
 • Most do Terabithii (Bridge To Terabithia) –  Jess Aarons jest outsiderem w szkole, a nawet we własnej rodzinie. Jess trenował całe lato, aby stać się najszybszym dzieckiem w swojej klasie, ale jego cel zostaje niespodziewanie udaremniony przez nową dziewczynę w szkole (premiera 28 lipca, HBO)
 • Lil’ Buck: Prawdziwy łabędź (Lil’ Buck Real Swan) – światy tańca ulicznego i baletu zderzają się w tym energicznym dokumencie o sukcesie Lil’ Bucka, który koncertował z Madonną i współpracował z takimi osobowościami, jak Yo-Yo Ma czy Damian Woetzel (premiera 28 lipca, HBO)
 • Zombieland (Zombieland) – Czy życie w świecie opanowanym przez zombie może być zabawne? Jesse Eisenberg i Wooody Harrelson udowadniają, że tak! (emisja 29 lipca, HBO)
 • Morderstwo w Orient Expressie (Murder On The Orient Express (2017) – znany detektyw Hercule Poirot prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa bogatego amerykańskiego biznesmena podróżującego najsłynniejszym pociągiem świata w nowej filmowej adaptacji klasycznej powieści Agathy Christie (premiera 30 lipca, HBO)
 • Spider-Man: Bez drogi do domu (Spider-Man: No Way Home) – kiedy tajna tożsamość Petera Parkera zostaje ujawniona, zwraca się on o pomoc do Doktora Strange’a. Pragnie, aby świat zapomniał, że jest Spider-Manem. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem, a groźni złoczyńcy zostają uwolnieni (premiera 31 lipca, HBO)

Seriale w lipcu na kanałach HBO i HBO3:

Premiery

 • Jak feniks, odc. 1 (Phoenix Rising, ep. 01) – dokument podąża za aktorką i aktywistką Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby wymierzyć sprawiedliwość, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii (premiera 7 lipca, HBO)
 • Nieuchwytny pilot, odc. 1 (The Invisible Pilot Ep. 01) –  historia Gary’ego Betznera, przykładnego ojca, szanowanego członka lokalnej społeczności, który nie tylko sfingował własną śmierć, zmienił nazwisko i został zwerbowany przez CIA, ale był także osobą, która ujawniła aferę Iran Contras z udziałem Reagana (premiera 7 lipca, HBO)
 • Cisza, odc.1 (Stunja, Ep. 01) – detektyw, reporter i żona polityka zostają wciągnięci w handel nieletnimi ludźmi w Europie Wschodniej. Odkrywają sieć, która w niewygodny sposób powiązana jest z najwyższymi szczeblami władzy (premiera 24 lipca, HBO3)

Kontynuacje i finałowe odcinki

 • Irma Vep (Irma Vep) – amerykańska gwiazda filmowa przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką. Alicia Vikander w roli głównej (odcinek finałowy, 25 lipca, HBO)
 • Billions VI – Szósty sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą (odcinek finałowy, 29 lipca, HBO)
 • Westworld IV (Westworld IV) – serial HBO, który jest mroczną odyseją o narodzinach sztucznej świadomości i ewolucji grzechu powraca z czwartym sezonem (kontynuacja, HBO)
 • Młody Sheldon V (Young Sheldon V) – piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu (kontynuacja, HBO3)
 • Lepsze życie V (Better Things V) – piąty i ostatni rozdział serialu koncentruje się na przyszłości niekonwencjonalnej i autentycznej bohaterki, Sam Fox. Kobieta jest tak oddana swojemu życiu jako pracująca aktorka i samotna matka trójki dzieci, że niewiele zostaje dla niej samej (kontynuacja, HBO3)
 • Kung Fu (Kung Fu) – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (kontynuacja, HBO3)
 • Genialna przyjaciółka III (My Brilliant Friend III) – trzeci sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami. W tym sezonie Elena i Lila są już dorosłymi kobietami, które próbują nawigować po nieznanych wodach lat 70-tych (premiera 21 czerwca, HBO)
 • Pępek świata (The Middle) – Zwariowany serial komediowy, którego bohaterami są członkowie przeciętnej amerykańskiej rodziny. Państwo Heckowie i ich dzieci borykają się z przyziemnymi problemami – takimi, jakie mają miliony ludzi na całym świecie (kontynuacja, HBO3)
 • All American IV (All American IV) – czwarty sezon serialu inspirowanego życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja przedstawia historię zawodnika, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny futbolowej z Beverly Hills, a tym samym do nowego świata pełnego wyzwań oraz możliwości (kontynuacja, HBO3)
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX (Last Week Tonight with John Oliver IX) – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii (kontynuacja, HBO3)
 • Wampiry: Dziedzictwo IV (Legacies IV) – czwarty sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja hitowych Pamiętników wampirów oraz The Originals (kontynuacja, HBO)
 • Snowfall V – pity sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta (kontynuacja, HBO3)

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments