Premiera filmu ,,Jak wywołałem byłą żonę" 9 października w Cinemax

Hity października na kanałach Cinemax i Cinemax2

Podaj dalej

Premiera filmu ,,Jak wywołałem byłą żonę" 9 października w Cinemax HBO

W październikowej ramówce w kanałach filmowych Cinemax i Cinemax2 znajdą Państwo wiele ciekawych pozycji z różnych stron świata.

W kolejnych tygodniach szczególnie polecamy następujące propozycje:

 • Studio 666 (Studio 666) – legendarny zespół rockowy Foo Fighters przenosi się do rezydencji Encino przesiąkniętej makabryczną historią rock&rolla, aby nagrać swój długo wyczekiwany dziesiąty album (premiera 2 października, Cinemax)
 • Plac zabaw (Un Monde (Aka. Playground) – siedmiolatka stara się dopasować i znaleźć swoje miejsce na szkolnym boisku. Pewnego dnia zauważa, że jej starszy brat jest zastraszany przez inne dzieci i pragnie zaalarmować ojca, ale chłopak zmusza ją do milczenia (premiera 2 października, Cinemax2)
 • Drive My Car (Drive My Car) – aktor teatralny i reżyser, który wciąż nie może w pełni poradzić sobie z utratą ukochanej żony, przyjmuje propozycję wyreżyserowania spektaklu na festiwalu w Hiroszimie. Na miejscu niespodziewanie poznaje młodą kobietę (premiera 5 października, Cinemax2)
 • Rendez-vous (Rendez-vous (2019) – nakręcony w jednym ujęciu oryginalny thriller o parze, która spotyka się w sieci. Kiedy Lili w końcu poznaje Eduardo, wcale nie jest rozczarowana. Niestety chłopak ją okłamał (emisja 7 października, Cinemax)
 • Ballada o białej krowie(Ballad Of A White Cow) – życie Miny wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że jej mąż nie był winny zbrodni, za którą został stracony w Iranie. Kobieta rozpoczyna cichą walkę z cynicznym systemem dla dobra swojego i córki (premiera 8 października, Cinemax2)
 • Kalifornia (Californie) – obraz śledzi pięć lat życia małej, marokańskiej dziewczynki, która mieszka w małym miasteczku w południowych Włoszech. Pokazuje jej fascynującą osobistą podróż, której celem jest znalezienie swojego miejsca w świecie (premiera 9 października, Cinemax2)
 • Jak wywołałem byłą żonę (Blithe Spirit) – medium organizuje seans dla powieściopisarza cierpiącego na niemoc twórczą, ale przypadkowo przywołuje ducha jego zmarłej pierwszej żony. W konsekwencji powstaje trójkąt miłosny z jego obecną ukochaną (premiera 9 października, Cinemax)
 • Magnetyczni (Les Magnetiques (Aka. Magnetic Beats)) – Bretania, lata 80. Grupa przyjaciół prowadzi darmową stację radiową. Szefem jest Jerome, podczas gdy Philippe, geniusz techniczny, żyje w cieniu swojego starszego brata. Wezwany do służby wojskowej Philippe musi wyjechać do Berlina Zachodniego (premiera 10 października, Cinemax)
 • W drogę! (Hit The Road) – film przedstawia perypetie chaotycznej, choć czułej rodziny podczas podróży po irańskiej wsi. Wszyscy bohaterowie skupiają się na chorym psie i denerwują siebie nawzajem (premiera 15 października, Cinemax2)
 • Zabić bestię (To Kill The Beast (Aka. Matar A La Bestia) – 17-letnia Emilia przybywa do hostelu swojej ciotki, znajdującego na granicy argentyńsko-brazylijskiej w poszukiwaniu swego dawno zaginionego brata. W dżungli wydaje się grasować niebezpieczna bestia, która przybiera postać różnych zwierząt (premiera 16 października, Cinemax2)
 • Jak brat bratu (Brother’s Keeper) – Yusuf i Memo są kurdyjskimi uczniami szkoły z internatem znajdującej się odległych górach Anatolii. Pewnego mroźnego dnia Memo zapada na tajemniczą chorobę, a Yusuf walczy z autorytarnym reżimem szkoły, aby pomóc swojemu przyjacielowi (premiera 22 października, Cinemax2)
 • Dom zbrodni (Crooked House) – w powojennej Anglii prywatny detektyw zostaje zatrudniony przez byłą kochankę, aby rozwiązać sprawę morderstwa jej bogatego dziadka. Kiedy udaje się do rezydencji zmarłego, odkrywa, że wszyscy zgromadzeni są podejrzanymi (emisja 23 października, Cinemax)
 • Mój syn (My Son (Aka. Mein Sohn) – Jason ma poważny wypadek na łyżwach, a jego relacja z matką zostaje wystawiony na próbę. Kiedy kobieta postanawia zawieźć chłopaka z Niemiec do kliniki w Szwajcarii na rehabilitację, rozpoczyna się ich pełna wyzwań podróż (premiera 23 października, Cinemax2)
 • Świat po nas (The World After Us) – Labidi jest młodym pisarzem walczącym o przetrwanie w małym paryskim mieszkaniu. Pogrążony w burzliwym romansie chłopak nie zawsze dokonuje właściwych wyborów (premiera 25 października, Cinemax)
 • Marshall (Marshall) – oparta na faktach historia pierwszego afroamerykańskiego sędziego Sądu Najwyższego, Thurgooda Marshalla, który w 1941 roku bronił afroamerykańskiego szofera przed zarzutami gwałtu i usiłowania zabójstwa (emisja 27 października, Cinemax)
 • Chmury znad Czarnobyla (Anul Pierdut 1986 (Aka. Clouds Of Chernobyl) – w Rumunii w 1986 roku panowało silne przekonanie, że po katastrofie w Czarnobylu dzieci urodzą się martwe lub zdeformowane. Z tych właśnie względów młoda kobieta zostaje zmuszona przez teściową do aborcji (premiera 29 października, Cinemax2)
 • Pływak (The Swimmer) – wschodząca gwiazda pływania przyjeżdża na zgrupowanie w jednym celu – zdobyć miejsce w narodowej kadrze olimpijskiej. Intensywna rywalizacja wyklucza jakiekolwiek szanse na przyjaźń z rywalami. Tak przynajmniej mu się na początku wydaje (premiera 30 października, Cinemax2)

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments