Premiera filmu ,,Miłość po sąsiedzku" 7 sierpnia na kanale Cinemax

Hity sierpnia na kanałach Cinemax i Cinemax2

Podaj dalej

Premiera filmu ,,Cud" 13 sierpnia w Cinemax2 HBO

W sierpniowej ramówce w kanałach filmowych Cinemax i Cinemax2 znajduje się wiele wartych uwagi pozycji z różnych stron świata. W kolejnych tygodniach szcezgólnie polecamy:

 •  Dom ślimaków (The House Of Snails) – szukający ciszy i spokoju do pracy pisarz odwiedza górskie miasteczko i zakochuje się w lokalnej piękności. Jednocześnie zaczyna odkrywać przerażające tajemnice mieszkańców osady (premiera 5 sierpnia, Cinemax)
 • Luzzu (Luzzu) – maltański rybak mierzy się z nowo odkrytym wyciekiem w swojej drewnianej łodzi. Zdesperowany, by utrzymać żonę i malutkiego syna stopniowo angażuje się w nielegalną działalność (premiera 6 sierpnia, Cinemax2)
 • Miłość po sąsiedzku (Wild Mountain Thyme) – uparta Irlandka prowadzi własną farmę i od lat jest zakochana w swoim sąsiedzie, który nie jest świadomy jej uczuć. Kiedy kobieta postanawia w końcu wyznać mu miłość, ojciec mężczyzny oświadcza, że chce sprzedać rodzinną farmę bratankowi. Emily Blunt i Jamie Dornan w rolach głównych (premiera 7 sierpnia, Cinemax)
 • Pielgrzymi (Pilgrims) – Indre i Paulius udają się do miasta, w którym Matas, brat Pauliusa i chłopak Indre, został zabity. Para próbuje prześledzić jego drogę z pobliskiego lotniska do bójki w barze – ale szybko przekonują się, że powrót do przeszłości nie jest łatwym (premiera 7 sierpnia, Cinemax2)
 • Odzyskać noc (Take Back The Night) – kobieta pada ofiarą brutalnego ataku i robi wszystko, aby upolować bestię, która próbowała ją zabić. Kiedy jednak na jaw wychodzą niepokojące szczegóły z jej przeszłości, władze zaczynają kwestionować autentyczność jej historii (premiera 12 sierpnia, Cinemax)
 • Cud (Miracol (Aka. Miracle) – młoda zakonnica wymyka się ze swojego klasztoru, aby załatwić pilną sprawą i nigdy nie wraca. Śledztwo policyjne w jej sprawie przynosi różne wskazówki i rewelacje, które prowadzą do poznania prawdy i odkrycia cudu (premiera 13 sierpnia, Cinemax2)
 • Poniedziałek (Monday) – dwójka mieszkających w Atenach Amerykanów spotyka się podczas letniego weekendu. Kiedy pobyt Chloe w Grecji dobiega końca, kobieta postanawia sprawdzić czy łączące ich uczucie wytrzymać zderzenie z rzeczywistością (premiera 14 sierpnia, Cinemax)
 • Meduza (Medusa) – Mariana ma 21 lat i mieszka we wspólnocie wyznaniowej, gdzie stara się być idealną kobietą: piękną i posłuszną. Wieczorami ona i jej koleżanki wyrażają swoją religijność w inny sposób – polują na „rozwiązłe” kobiety i dają im nauczkę (premiera 14 sierpnia, Cinemax2)
 • #dogpoopgirl (#dogpoopgirl) – pies pewnej kobiety robi kupę w wagonie metra w Bukareszcie. Incydent zostaje uchwycony na kamerze przez nastolatka, który umieszcza go w Internecie, co wywołuje chaos (premiera 20 sierpnia, Cinemax2)
 • Skóra w ogniu (La Piel En Llamas (Aka. Skin In Flames) – dwadzieścia lat po zrobieniu zdjęcia, które przyniosło mu międzynarodową sławę, fotoreporter wojenny Frederick Salomon wraca do kraju, w którym zostało ono wykonane. Miejscowa dziennikarka chce go zabić z powodu, który zna tylko on (premiera 21 sierpnia, Cinemax2)
 • Jedenaste: Znaj sąsiada swego (Next Door (Aka. Nebenan) – na tle gentryfikacji i nierówności społecznych Berlina fabuła obrazu skupia się na popularnym aktorze, na którym postanawia zemścić się sąsiad (premiera 21 sierpnia, Cinemax)
 • Znikająca mgła (A Vanishing Fog) – samotny odkrywca i strażnik górski stara się chronić mistyczny i kruchy ekosystem, który zamieszkuje, jednocześnie opiekując się chorym ojcem (premiera 27 sierpnia, Cinemax2)
 • Azor (Azor) – szwajcarski bankier jedzie z żoną do Buenos Aires w latach dyktatury wojskowej. Szuka swojego partnera, który odpowiadał za relacje z bogatymi argentyńskimi klientami i w tajemniczy sposób zniknął (premiera 28 sierpnia, Cinemax2)
 • Historia o miłości i pożądaniu (A Tale Of Love And Desire) – 18-letni Francuz pochodzenia algierskiego spotyka młodą tunezyjską dziewczynę i zakochuje się w niej po uszy. Odkrywając kolekcję zmysłowej i erotycznej literatury arabskiej, próbuje oprzeć się pożądaniu (premiera 29 sierpnia, Cinemax)

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments