Klienci sieci Plus mogą kupić laptop Huawei MateBook D14 już za 299 zł na start w 36 ratach po 75 zł miesięcznie za urządzenie.

Huawei MateBook D14 oraz dodatkowe 60 GB internetu za 25 zł w ofercie Plusa

Klienci sieci Plus mogą kupić laptop Huawei MateBook D14 już za 299 zł na start w 36 ratach po 75 zł miesięcznie za urządzenie. PLUS

Klienci sieci Plus, którzy posiadają abonament telefoniczny za min. 49,90 zł, mogą dokupić duży pakiet internetu 60 GB już za 25 zł miesięcznie. W ofercie abonamentowej dostępny jest także nowy laptop HUAWEI MateBook D14 idealny do zdalnej nauki i codziennej mobilnej pracy. Dodatkowo na klientów Plusa czeka specjalna promocja – przy zakupie laptopa HUAWEI MateBook D14 słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 do nabycia za jedyne 1zł.

Wszyscy klienci Plusa, którzy posiadają abonament telefoniczny za 49,90 zł lub wyższy mogą skorzystać z oferty abonamentowej Internetu LTE w Plusie z pakietem 60 GB i LTE bez końca, już za 25 zł miesięcznie na drugiej karcie SIM.

Klienci mogą również zakupić nowy laptop HUAWEI MateBook D14 już za 299 zł na start w 36 ratach po 75 zł miesięcznie za urządzenie. Dodatkowo wybierając sprzęt HUAWEI MateBook D14, klienci Plusa mogą dokupić słuchawki HUAWEI FreeBuds za symboliczną 1zł. Przez 2 miesiące użytkownicy otrzymują także bezpłatny dostęp do 3 wybranych pakietów IPLA bez pomniejszania podstawowego limitu danych.

HUAWEI MateBook D14

Laptop huawei MateBook został wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 3500U. PLUS

 

Siłą napędową HUAWEI MateBook D14 jest procesor AMD Ryzen™ 5 3500U z układem graficznym Radeon™ Vega 8 Graphics, a płynną obsługę aplikacji wspomaga dysk 512 GB. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Windows 10 Home 64 bit. Laptop został wyposażony w 14-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Full HD i proporcjach 16:9, który zapewnia wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali. Korpus laptopa został wykonany z wysokiej jakości metalu i dodatkowo oszlifowany diamentową technologią. Solidna, wytrzymała, a zarazem lekka konstrukcja skutecznie chroni komponenty przed przypadkowymi uszkodzeniami. Przemyślany minimalistyczny design HUAWEI MateBook D14 umożliwia odchylenie ekranu pod kątem niemal 180°. Model został wyróżniony certyfikatem TÜV Rheinland, który potwierdza jego redukcję szkodliwego niebieskiego światła. Dostęp do Internetu zapewnia łączność Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac oraz Bluetooth® 5. Wbudowana kamera, o rozdzielczości 1 Mpix, pozwala użytkownikowi prowadzić wideo rozmowy. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 56 Wh. Aby uruchomić urządzenie, a jednocześnie zalogować się do systemu, wystarczy użyć przycisku zasilania, który posiada zintegrowany czytnik linii papilarnych. Laptop został wyposażony w funkcję OneHop, która umożliwia zbliżeniowe przesyłanie danych między laptopem a smartfonem lub tabletem HUAWEI, wyposażonym w technologię NFC. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć między urządzeniami w jedną minutę.

Minimalistyczny i dobrze wyposażony HUAWEI MateBook D14 zadowoli użytkowników, którzy często podróżują, pracują, uczą się zdalnie, a jednocześnie wykorzystują laptopa do celów rozrywkowych np. do oglądania filmów. 

HUAWEI FreeBuds 3

Słuchawki FreeBuds 3 zostały wyposażone w innowacyjny chipset Kirin A1. PLUS

Decydując się na zakup laptopa HUAWEI MateBook D14, klienci Plusa mogą dokupić słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 za 1 zł. Słuchawki dostępne są w kolorze klasycznej czerni lub bieli wraz ze stylowym, okrągłym etui ładującym. Ergonomiczny design zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie. FreeBuds 3 wyposażone są w innowacyjny chipset Kirin A1, który udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku zapewnia on superszybką łączność, a tym samym doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem. Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niepożądane dźwięki z otoczenia, umożliwiając komfortowe prowadzenie rozmów, a specjalnie zaprojektowany moduł mikrofonu w obu słuchawkach pozwala na wzmocnienie i wyodrębnienie głosu. W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, zapewniające pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów. Precyzyjny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, by wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Słuchawki wyposażone są w intuicyjny i wygodny system sterowania. Oprócz tradycyjnego ładowania przez kabel USB-C można skorzystać także z ładowarki bezprzewodowej lub smartfona HUAWEI wyposażonego w funkcję odwrotnego ładowania.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie: https://www.plus.pl/internet-dla-kazdego.

Źródło tekstu: PLUS

%d bloggers like this: