Internet operatora UPC Polska najszybszy w Polsce
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Internet operatora UPC Polska najszybszy w Polsce

Podaj dalej

Internet operatora UPC Polska najszybszy w Polsce UPC

Operator UPC Polska oferuje najszybszy internet w Polsce – wynika z certyfikatu Ookla® Speedtest® i rankingu SpeedTest.pl. Sieć kablowa rusza z kampanią reklamową promującą pozycję lidera.


Według Ookla® Speedtest®*, w ramach którego klienci wykonali w I półroczu ponad 9 milionów testów, operator UPC Polska był najszybszym w Polsce. Pozycję najszybszej sieci ogólnopolskiej potwierdził też ranking ogólny na stronie internetowej SpeedTest.pl, w ramach którego abonenci UPC wykonali blisko 1,2 mln testów. Dodatkowo, pozycję lidera UPC wykazał też Pro Speed Test, certyfikowane narzędzie w badaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, według którego UPC Polska oferuje swoim klientom najwyższą średnią prędkość internetu ze wszystkich operatorów ogólnopolskich.

Jesteśmy dumni, że dwa uznane rankingi prędkości sieci w Polsce, Ookla® Speedtest® oraz SpeedTest.pl, potwierdziły niekwestionowaną pozycję lidera UPC jako najszybszego ogólnopolskiego dostawcy internetu w pierwszej połowie roku. Podkreśla to nasze zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości nielimitowanego internetu, dającego im nieograniczone możliwości zdalnej pracy, nauki i korzystania z cyfrowego świata w czasie pandemii.

Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Osiągnięte przez UPC wyniki to efekt wieloletnich inwestycji w rozwój infrastruktury światłowodowej, a także systematycznego podnoszenia średniej prędkości oferowanej klientom, która wynosi obecnie ponad 270Mb/s. UPC nieustannie, ostatnio o 3 nowe miasta, poszerza także zasięg internetu gigabotowego. Prędkością 1Gb/s mogą się cieszyć już klienci w 62 miastach w całej Polsce, co przekłada się na ponad 2,5 miliona gospodarstw domowych.


Stronę kreacyjną kampanii „Internet UPC najszybszy w Polsce” przygotowała agencja K2, a zakup mediów zrealizowała OMD.

Źródło tekstu: UPC Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments