|

iPhone 13 w kolorze alpejskiej zieleni

Podaj dalej

iPhone 13 w kolorze alpejskiej zieleni

Firma Apple zaprezentowała dziś dwa nowe, piękne kolory iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 – alpejską zieleń i zieleń. Linia iPhone’ów 13 wyróżnia się eleganckimi konstrukcjami, które są jeszcze bardziej wytrzymałe dzięki osłonie przedniej Ceramic Shield, a także zawiera przełomowy układ A15 Bionic, zaawansowaną technologię 5G, najnowocześniejsze systemy aparatów fotograficznych do robienia wspaniałych zdjęć i nagrywania filmów oraz ogromny skok w długości pracy baterii. iPhone 13 i iPhone 13 mini oferują także jasny wyświetlacz Super Retina XDR, a iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max – żywy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion, która zapewnia adaptacyjną częstotliwość odświeżania od 10 Hz do 120 Hz. Nowy, alpejsko-zielony kolor smartfona iPhone 13 Pro oraz zielony iPhone 13 będzie można zamówić w przedsprzedaży już w najbliższy piątek, 11 marca, a jego dostępność rozpocznie się w piątek, 18 marca.

Wyrafinowana i trwała konstrukcja
Smartfony iPhone 13 Pro i iPhone 13 mają elegancką i wytrzymałą konstrukcję. Nowy, alpejsko-zielony kolor iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max, uzyskany dzięki zastosowaniu wielu warstw metalicznej ceramiki w skali nanometrów, nałożonych na całą powierzchnię, jest doskonale uzupełniony przez chirurgicznie wykonaną opaskę ze stali nierdzewnej i matowe, teksturowane szkło tylne. Oba modele są wyposażone w najbardziej zaawansowany wyświetlacz, jaki kiedykolwiek pojawił się w telefonie iPhone – Super Retina XDR z technologią ProMotion – i są dostępne w rozmiarach 6,1 cala oraz 6,7 cala. Zielony iPhone 13 i iPhone 13 mini mają elegancką, dopasowaną kolorystycznie aluminiową ramkę i precyzyjnie wyfrezowane tylne szkło, żywy wyświetlacz Super Retina XDR i są dostępne w rozmiarach 6,1 i 5,4 cala.1 Cała linia jest też chroniona przez przednią osłonę Ceramic Shield – wyjątkową dla iPhone’a i twardszą niż szkło w jakimkolwiek innym smartfonie – oraz zachowuje wiodącą w branży klasę odporności na wodę i pył IP68.

A15 Bionic: Najlepszy układ scalony dla smartfonów
iPhone 13 Pro i iPhone 13 są napędzane przez układ A15 Bionic, który umożliwia niesamowite wrażenia, takie jak tryb kinowy, oferuje fantastyczną grafikę i jest ściśle zintegrowany z systemem operacyjnym iOS 15. A15 Bionic skutecznie radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, jest zdolny do jeszcze szybszego wykonywania obliczeń związanych z uczeniem maszynowym, a dzięki specjalnie skonstruowanemu procesorowi sygnału obrazu (ISP) w połączeniu z wydajnym sprzętem fotograficznym umożliwia korzystanie z takich funkcji aparatu, jak Smart HDR 4, Style Fotograficzne i inne. Dzięki układowi A15 Bionic, bardziej energooszczędnym podzespołom oraz optymalizacji zużycia energii, która jest możliwa dzięki ścisłej integracji sprzętu i oprogramowania, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują jeszcze dłuższy czas pracy na baterii, w tym najlepszy w historii iPhone’a czas pracy na baterii w telefonie iPhone 13 Pro Max.3

Oferując najwyższą jakość wideo w smartfonie, iPhone 13 Pro i iPhone 13 wprowadziły tryb kinowy, pozwalający uzyskać na filmie piękny efekt bokeh, z możliwością regulacji ostrości w trakcie i po nagraniu.4 iPhone jest też pierwszym smartfonem na świecie, który oferuje pełny przepływ pracy Dolby Vision HDR – nagrywanie, edycję i udostępnianie – a dzięki iPhone’owi 13 Pro i iPhone’owi 13 Pro Max użytkownicy mogą także korzystać z ProRes.

Wyposażony w system operacyjny iOS 15
iPhone 13 Pro w kolorze alpejskiej zieleni i iPhone 13 w kolorze zielonym są dostarczane z systemem operacyjnym iOS 15.4, który oferuje możliwość korzystania z funkcji identyfikacji twarzy podczas noszenia maski, nową opcję głosową Siri, rozszerzoną obsługę języków dla funkcji Wyszukiwanie wizualne, nowe emoji i wiele więcej.
Te najnowsze funkcje oprogramowania bazują na systemie iOS 15, który udoskonalił możliwości iPhone’a, oferując więcej sposobów utrzymywania łączności, rozbudowane aktualizacje ułatwiające użytkownikom koncentrację i odkrywanie oraz inteligentne funkcje pozwalające zrobić więcej za pomocą iPhone’a. Teraz rozmowy FaceTime są bardziej naturalne dzięki dźwiękowi przestrzennemu i trybowi portretowemu, SharePlay umożliwia użytkownikom dzielenie się wrażeniami z przyjaciółmi i rodziną podczas rozmowy FaceTime, Focus pomaga użytkownikom ograniczyć rozproszenie uwagi, powiadomienia zostały przeprojektowane, a Live Text wykorzystuje inteligencję urządzenia do rozpoznawania tekstu na zdjęciu i pozwala użytkownikom podjąć odpowiednie działania. Mapy Apple oferują piękne sposoby nawigowania i poznawania świata – trójwymiarową jazdę po mieście i wskazówki dla pieszych w rzeczywistości rozszerzonej. Pogoda została przeprojektowana i wzbogacona o pełnoekranowe mapy oraz bardziej graficzne prezentacje danych; w aplikacji Wallet dodano obsługę kluczy domowych, praw jazdy i stanowych dokumentów tożsamości, a mechanizmy ochrony prywatności w Siri, aplikacji Mail i wielu innych miejscach w systemie jeszcze lepiej chronią informacje o użytkowniku5.

Ceny i dostępność

Smartfony iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są obecnie dostępne w kolorach niebieskim sierra, grafitowym, złotym i srebrnym, a w nowym kolorze alpejskiej zieleni będą dostępne w wersjach o pojemności 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB, odpowiednio od 999 USD (USA) i 1099 USD (USA). iPhone 13 i iPhone 13 mini są obecnie dostępne w kolorach (PRODUCT)RED, starlight, midnight, blue i pink, a w nowym zielonym kolorze będą dostępne w wersjach o pojemności 128 GB, 256 GB i 512 GB, w cenie od 799 USD (USA) i 699 USD (USA).

Klienci w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Japonii, Wielkiej Brytanii, USA i ponad 30 innych krajach i regionach będą mogli zamawiać iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max w kolorze alpejskiej zieleni oraz iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini w kolorze zielonym od godziny 5 rano w piątek 11 marca.

iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 i iPhone 13 mini są także dostępne u autoryzowanych sprzedawców Apple i wybranych operatorów komórkowych.

System operacyjny iOS 15.4 będzie dostępny jako bezpłatne uaktualnienie oprogramowania od przyszłego tygodnia.

Apple oferuje swoim klientom szereg usług w sklepach i w Internecie. Od spersonalizowanego wsparcia i porad udzielanych przez Specjalistów Apple po wygodne opcje dostawy i odbioru – Apple zapewnia, że najlepszym sposobem kupowania produktów Apple są sklepy Apple Store i apple.com/store.

Źródło tekstu: Apple


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments