Jaki jest najlepszy smartwatch 2021-2022 według EISA?

Podaj dalej

Jaki jest najlepszy smartwatch 2021-2022 według EISA?

Huawei Watch 3 Pro został okrzyknięty „Najlepszym Smartwatchem 2021-2022” przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku. Nagrody EISA, przyznawane przez przedstawicieli ponad 60 najbardziej cenionych na świecie magazynów zajmujących się elektroniką użytkową, uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych w swojej branży.

Już kolejny rok z rzędu urządzenia marki Huawei zostały docenione w prestiżowym konkursie EISA Awards. W zeszłorocznej edycji, w sezonie 2020-2021, po raz pierwszy nagrodzony został zegarek marki – Huawei Watch GT 2, a tytuł „Najlepszego Smartfona Fotograficznego” otrzymał Huawei P30 Pro.

W tegorocznej edycji, jury konkursu doceniło walory estetyczne Huawei Watch 3 Pro, w tym premium design, tytanową kopertę, a także duży ekran pokryty szkłem szafirowym oraz zaawansowane funkcje zegarka, pomagające kontrolować zdrowie czy stres, jak również ponad 100 trybów sportowych.

Stowarzyszenie EISA to społeczność ponad 60 redakcji, portali oraz dziennikarzy z renomowanych magazynów z 30 krajów, specjalizujących się w tematyce hi-fi, kina domowego, foto i wideo, elektroniki samochodowej oraz mobilnej. Co roku jury złożone z ekspertów EISA nagradza najlepsze produkty w każdej klasie uznanym wyróżnieniem EISA Award.

Seria Huawei Watch 3 Pro

Watch 3 Pro to najnowszy flagowy smartwatch marki, działający w oparciu o system operacyjny HarmonyOS. Urządzenie, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, wyposażone jest w nowe funkcje, w tym mierzenia temperatury ciała, wykrywania upadku czy czujnik mycia rąk.

Seria Huawei Watch 3 Pro wyróżnia się eleganckim designem oraz mnogością inteligentnych funkcji, w tym nowościami, które nie były dostępne w poprzednich modelach marki.

System operacyjny HarmonyOS w najnowszej serii zegarków przynosi również nowy wygląd interfejsu wyświetlacza – menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Huawei Watch 3 Pro umożliwia korzystanie z tarcz w formie interaktywnej, dzięki możliwości tworzenia spersonalizowanych animacji oraz wgrywania zdjęć czy filmów (wideo w zwolnionym tempie lub filmów poklatkowych).

Jeszcze łatwiejsza komunikacja

Smartwatche z serii Watch 3 Pro obsługują usługę eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu. Smartwatche obsługują również tryb SOS, dzięki któremu w nagłych przypadkach można połączyć się telefonicznie z lokalnymi służbami ratunkowymi. Urządzenia wyposażone są w funkcje, umożliwiające śledzenie informacji o taksówkach czy statusu lotu podczas podróży, bez konieczności wyjmowania smartfona.

W serii Watch 3 Pro znajduje się również sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, który umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji na urządzenie.

Zdrowie i kondycja pod kontrolą

Smartwatche z serii Watch 3 Pro obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Najnowszy flagowy zegarek Huawei Watch 3 Pro wyposażony jest w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku oraz temperaturę otoczenia, dzięki czemu monitoruje zmiany temperatur i wyświetla przypomnienia, jeśli istnieje ryzyko wystąpienia gorączki. Ponadto smartwatch wykrywa czynność mycia rąk i pomaga zadbać o odpowiedni czas wykonywania tej czynności, czyli co najmniej 20 sekund. Urządzenie obsługuje także ulepszoną technologię TruSeen™ 4.5 z całodobowym monitorowaniem pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także możliwość mierzenia poziomu stresu i jakości snu.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments