Program ,,Miłość, szok i pożądanie" w październiku na antenie Discovery Life

Jesień na antenie Discovery Life!

Podaj dalej

Nowy program ,,Miłość wagi ciężkiej" we wrześniu na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

Kanał Discovery Life nie obawia się kontrowersyjnych ani trudnych tematów. Rzeczowo i otwarcie mówi o kwestiach, które w naszym społeczeństwie są ciągle traktowane jako temat tabu. Tej jesieni stacja stawia na programy dotyczące zdrowia, relacji oraz problemów współczesnego świata. Jednak w centrum zainteresowania będzie, jak zawsze, człowiek. Na antenie zobaczymy poruszające historie i wyjątkowych ludzi – osoby borykające się z trudnymi chorobami czy uprzykrzającymi życie przypadłościami. Bohaterami produkcji będą też ci, których wygląd znacznie odbiega od obecnie promowanego kanonu piękna oraz ci, którzy postanowili odważnie stawić czoło stereotypom i zacząć żyć po swojemu, szokując tym rodzinę i otoczenie. Kanał zapraszamy do oglądania Discovery Life!


We wrześniu zadebiutuje program pt. „Miłość wagi ciężkiej”, w którym poznamy pary o skrajnie różnych sylwetkach. Widok przystojnego mężczyzny z puszystą kobietą wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Jak radzą sobie z tym zakochani? Trzy pary opowiedzą nam o swoich związkach, o tym jak na ich relacje patrzy rodzina, przyjaciele i otoczenie. Okazuje się, że choć uczucie, którym się darzą, jest szczere i prawdziwe, codzienne życie wystawia je na bardzo trudną próbę. Czy miłość w takich związkach jest na tyle silna, aby przetrwać i pokonać wszelkie przeciwności?

Nowy program ,,Miłość wagi ciężkiej" we wrześniu na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

W październiku na antenie Discovery Life natomiast widzowie obejrzą produkcję pt. „Miłość, szok i pożądanie”. Śledzi ona losy ludzi, którzy są w jakiś sposób odmienni od otoczenia, jednak udowadniają, że każdy zasługuje na miłość i że nawet fizyczne defekty nie są przeszkodą w drodze do szczęśliwych związków. Historie  bohaterów są niezwykłe i romantyczne, ale mogą też szokować i wywoływać skrajne emocje.

Program ,,Miłość, szok i pożądanie" w październiku na antenie Discovery Life TVN Grupa Discovery

Kolejną październikową propozycją będzie program „Moje koszmarne stopy”, w którym pacjenci cierpiący na bolesne, niekiedy wstydliwe choroby stóp zostaną poddani zabiegom i operacjom chirurgicznym odmieniającym ich dotychczasowe życie. Specjaliści – dr Brad Schaeffer i dr Ebonie Vincent, którzy podczas swojej wieloletniej praktyki lekarskiej zetknęli się z niezliczoną ilością schorzeń, zajmą się zarówno defektami kosmetycznymi, uciążliwymi infekcjami grzybicznymi, jak i poważnymi chorobami zagrażającymi zdrowiu. Czy specjaliści będą w stanie pomóc swoim pacjentom „stanąć na nogi”?

Nowa propozycja październikowa Discovery Life ,,Moje koszmarne stopy" TVN Grupa Discovery

Jesienią nie może również zabraknąć czwartkowego pasma dokumentalnego. Co tydzień widzowie kanału Discovery Life obejrzą ciekawe historie oraz poznają niezwykle inspirujących bohaterów. W produkcji „Szybko utyć – szybko zrzucić” dziennikarka Katie Hopkins, znana z kontrowersyjnych poglądów na temat otyłości, podda się eksperymentowi, chcąc udowodnić swoje racje. Na początek przybierze na wadze, by doświadczyć życia z nadliczbowymi kilogramami, a następnie rozpocznie dietę i je zrzuci. Wszystko po to, aby dowieść, że jedząc mniej i ruszając się więcej, jesteśmy w stanie wygrać z nadwagą. Kolejnym tytułem w cyklu będzie dokument „Szpieguję swoje dziecko”, który pokaże, jak łatwo manipulować dziećmi i jakie pułapki i niebezpieczeństwo czyhają na nie w Internecie. Dwie pary rodziców rozpoczną współpracę ze specjalistami i odkryją jakie zagrożenie niesie za sobą, wydawałoby się niewinne, zachowanie ich córek w mediach społecznościowych. Natomiast w produkcji „Mój mąż jest w ciąży”, poznamy dwie pary, w których transpłciowi mężczyźni zaszli w ciążę. Z jakimi przeszkodami muszą się mierzyć partnerzy w sytuacji, gdy osobą noszącą i rodzącą dziecko jest przyszły tata? To wszystko jesienią w Discovery Life!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments