Jesienna ramówka kanału TVN Fabuła

Jesienna ramówka kanału TVN Fabuła

Podaj dalej

Jesienna ramówka kanału TVN Fabuła TVN Warner. Bros. Discovery

Jesienią kanał TVN Fabuła po raz kolejny udowodni, że w deszczowe, chłodne wieczory jest najlepszym wyborem dla wszystkich miłośników dobrego kina! To właśnie tutaj na widzów czekają autorskie programy o tematyce filmowej, największe hity wielkiego i srebrnego ekranu oraz najświeższe nowinki z planów zdjęciowych. Tej jesieni nie zabraknie również nowości!

Kanał TVN Fabuła nie tylko „mówi” o filmach, ale też słucha tych, którzy się nimi pasjonują. Stąd pomysł na wyjątkowy konkurs stacji na nieszablonową audycję telewizyjną. Wygrał koncept Agnieszki Nasierowskiej i już w październiku zagości program „Kino w drodze”, będzie można obejrzeć na antenie TVN Fabuła. Zwycięski projekt to format kulturalno-rozrywkowy, w którym prowadzący, wielcy pasjonaci kina: Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski i Maciej Stasierski rozmawiają o świecie filmu, jego kultowych motywach i dekodują amerykańskie klisze w polskiej kinematografii. Przyglądają się temu, jak kultura zza oceanu ukształtowała myślenie o świecie i zdominowała rodzimą wyobraźnię, doprowadzając do powstania globalnej wioski. A wszystko to w formie błyskotliwej i zabawnej rozmowy. Tego nie można przegapić!

EMISJA: od 15 października, soboty, godz. 19:30 

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych programów. Dla widzów, którzy chcą być na bieżąco z nowikami z branży filmowej, obowiązkową pozycją będzie „Fabuła News”. Ewelina Witenberg, w swoim autorskim serwisie, zrelacjonuje co ciekawego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie, w kraju i za granicą, opowie o zakulisowych smaczkach oraz poleci najlepsze tytuły kinowe na jesienne wieczory.

EMISJA:  od 7 października, piątki, godz. 19:45

Serialomaniacy również nie będą zawiedzeni. Na antenie kanału TVN fabuła będzie można obejrzeć premierowe odcinki programu „Seriaale”. Prowadząca, Kaja Klimek, weźmie pod lupę najbardziej kultowe serie w historii telewizji i serwisów VOD, porozmawia o ich fenomenie i szalonej popularności. Przyjrzy się także nowościom i podpowie co warto obejrzeć jesienią.

EMISJA: od 16 października, niedziele, godz. 19:30

TVN Fabuła kontynuuje współpracę ze Studiem Munka SFP. W nowym sezonie widzowie po raz kolejny będą mieli okazję obejrzeć filmy krótkometrażowe, zrealizowane przez młodych, polskich twórców. Obsypane nagrodami artystyczne produkcje to prawdziwa gratka dla miłośników tych formatów!

EMISJA: od 14 października, piątki, ok. godz. 22:00 (zaraz po filmie)

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments