Jesienna ramówka stacji TVN Fabuła

Jesienna ramówka kanału TVN Fabuła

Jesienna ramówka stacji TVN Fabuła TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

TVN Fabuła, czyli najbardziej filmowy kanał TVN Grupa Discovery obchodzi w tym roku swoje 5 urodziny! Z tej okazji stacja przygotowała dla swoich miłośników kina wyjątkową ofertę programową. To właśnie tutaj na widzów czekają najlepsze autorskie programy o tematyce filmowej, gorące nowinki z planów zdjęciowych oraz największe hity kinowe. Startujemy 13 października!

Jesienią na antenie stacji TVN Fabuła po krótkiej nieobecności powraca Kinga Burzyńska z programem „Absolwenci”, w którym ujawni studenckie początki tych, którzy dziś należą do czołówki aktorskiej kadry. Dowie się, z kim studiowali, czy rzeczywistość pokryła się z ich idealistycznymi wyobrażeniami o zawodzie artysty oraz które młodzieńcze przyjaźnie przetrwały próbę czasu i zachowały się do dziś. Prowadząca zajrzy również na akademickie korytarze, które były świadkiem wzlotów i upadków ówczesnych adeptów sztuki aktorskiej, a także do kultowych miejsc, które odwiedzali jej goście. Nie zabraknie wzruszeń, zabawnych anegdot i przede wszystkim, prawdziwych, niewyreżyserowanych, historii i emocji.

Program ,,Absolwenci" w TVN Fabuła od 13 października o 21:45 TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

“Absolwenci”, od 13 października o 21:45 (zaraz po filmie)

TVN Fabuła nie zapomina także o fanach produkcji telewizyjnych. „Seriaale” to pierwszy w Polsce program poświęcony w całości serialom. Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi –  filmowcami i ludźmi mediów – porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

“Seriaale”, od 14 października o 23:10 (zaraz po filmie)

Na widzów kanału filmowego TVN Fabuła czeka również kolejny sezon „Przystanku Hollywood”. Ania Wendzikowska, dla której Hollywood nie ma żadnych tajemnic, przygotowała solidną porcję najgorętszych newsów prosto z fabryki snów. Widzowie zobaczą rozmowy z popularnymi aktorami oraz reżyserami. W programie pojawią się kulisy topowych produkcji oraz wywiady z najpopularniejszymi aktorami i reżyserami. Pokażemy jak pracują amerykańskie studia filmowe i jakie są plany twórców na kolejne produkcje.

Program ,,Przystanek Hollywood" od 15 października o 22:20 w TVN Fabuła TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

“Przystanek Hollywood”, od 15 października o 22:20 (zaraz po filmie)

Andrzej Sołtysik w swoim autorskim programie po raz kolejny zgłębi wstydliwe i kontrowersyjne oblicza X muzy. Zaproszeni do programu goście – osoby z szeroko pojętego show-biznesu – będę rozmawiać o tematach tabu i sposobach, w jaki kino próbuje je oswoić we współczesnej popkulturze. To ambitna propozycja dla wszystkich pasjonatów kina.

“Andrzej Sołtysik”, od 16 października o 22:20 (zaraz po filmie)

Od września widzowie stacja TVN Fabuła mogą oglądać duet jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. „Zawieruchy przepis na kino” to pierwszy wspólny projekt braci, w którym Rafał i Grzegorz Zawierucha opowiadają o tym, na czym znają się najlepiej. W swoim filmowym programie ze szczyptą kulinarnej przyprawy rozmawiają o kinie, które oglądają wspólnie z widzami TVN Fabuła oraz przygotowują potrawy inspirowane filmem. 

Program ,,Zawieruchy przepis na kino" w poniedziałek o 19:55 w TVN Fabuła TVN Grupa Discovery
TVN Grupa Discovery

“Zawieruchy przepis na kino”, poniedziałek 19:55 oraz druga część zaraz po zakończeniu filmu

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery

%d bloggers like this: