Emisja filmu „Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć” 13 września w Romance TV

Jesienne adaptacje miłosnych bestsellerów Rosamunde Pilcher na antenie Romance TV

Podaj dalej

Emisja filmu „Rosamunde Pilcher: Złodziejaszek i kapitan” 27 września w Romance TV

W trzy jesienne, wtorkowe wieczory stacja filmowa Romance TV ma dla swoich widzów najgorętsze, romantyczne nowości! Od 13 do 27 września o godz. 20.00 zaprasza na premiery telewizyjne adaptacji bestsellerowych powieści Rosamunde Pilcher. Widzowie przeniosą się do przepięknej i słonecznej Kornwalii, gdzie będą śledzić emocjonujące losy par, które połączył los, ale muszą zawalczyć o wielką miłość, przyjaźń i szczęście.

Od 13 do 27 września, w każdy wtorkowy wieczór o godz. 20.00, w cyklu „Na klifach miłości” w jesiennej ramówce na kanale Romance TV znajdzie się całkiem nowa, romantyczna historia rozgrywająca się w przepięknej Kornwalii. Będą to ekranizacje bestsellerowych powieści romantycznych i obyczajowych Rosamunde Pilcher, których szczęśliwe zakończenie zawsze rozgrzewa serca widzów i sprawia, że niektórzy postanawiają coś zmienić także i w swoim życiu.

We wtorek, 13 września stacja pokaże film „Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć”, którego bohaterką jest florystka Gwen. Podrywa ją jej sympatyczny szef, Joey. Dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, ale na drodze do szczęścia staje jej matka. Kogo wybierze Gwen?

Tydzień później, 20 września Romance TV wyemituje epizod „Rosamunde Pilcher: Miłość jest nieobliczalna”, w którym informatyczka Mary jest pewna, że miłość można przewidzieć, używając liczb i nie jest ona tylko ślepym zrządzeniem losu. Opracowany przez nią algorytm ma na portalu randkowym „Cupid’s Match“ pomóc singlom w znalezieniu odpowiedniego partnera. Do kampanii reklamowej zostają wybrani Amanda i Zac, którzy zgodnie z portalowym algorytmem będą tworzyć idealną parę… Czy sztuczna inteligencja okaże się lekiem na złamane serca?

Natomiast w ostatni wtorek miesiąca, 27 września widzowie zobaczą film Rosamunde Pilcher: Złodziejaszek i kapitan”. Jego bohaterka Lisa ma głębokie poczucie sprawiedliwości i angażuje się w pomoc dzieciom, które doznały krzywdy społecznej. Chciałaby podzielić się szczęściem, które spotkało ją w życiu. Mieszka w domu swoich adopcyjnych rodziców, Richarda i Emmy, z którymi łączą ją bardzo bliskie relacje. Mimo to, w głębi serca, boi się odrzucenia przez mężczyznę, w którym mogłaby się zakochać…

Premiery filmów:

„Rosamunde Pilcher: Cztery balony i jedna śmierć”, premiera: wtorek, 13 września o godz. 20:00

„Rosamunde Pilcher: Miłość jest nieobliczalna”, premiera: wtorek, 20 września o godz. 20:00

„Rosamunde Pilcher: Złodziejaszek i kapitan”, premiera: wtorek, 27 września o godz. 20:00

Źródło tekstu: agencjafaceit.pl


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments