,,Jurassic World: Dominion" już dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+
|

,,Jurassic World: Dominion” już dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+

Podaj dalej

,,Jurassic World: Dominion" już dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+ CANAL+

W najnowszej części kultowej sagi o dinozaurach na ekranie spotkali się bohaterowie zarówno obecnej, jak i oryginalnej trylogii. Widzowie są zatem świadkami, jak z wielkimi gadami zmagają się m.in. Chris Pratt, Jeff Goldblum, Laura Dern, Bryce Dallas Howard i Sam Neill. Użytkownicy serwisu internetowego PREMIERY CANAL+ mogą oglądać wszystkie części uwielbianej przez fanów na całym świecie serii bez umów i abonamentu!

  • Najnowsza część kultowej sagi o dinozaurach, która na całym świecie zarobiła już ponad miliard dolarów.
  • Wielki powrót gwiazd oryginalnej trylogii PARK JURAJSKI – Sama Neilla i Laury Dern. 
  • Wszystkie filmy serii dostępne w serwisie internetowym PREMIERY CANAL+!

Pierwsza odsłona PARKU JURAJSKIEGO z 1993 roku na zawsze zrewolucjonizowała kino, dając światu niezwykle realistyczne jak na tamte czasy przedstawienie dinozaurów – w tym majestatycznego tyranozaura, który zapełniał kina i wprawiał w zachwyt widownię na całym świecie. Najnowsza odsłona produkcji – JURASSIC WORLD: DOMINION, nie porzuca tego rozmachu. Na widzów czekają nowe, nieznane gatunki dinozaurów, zapierające dech w piersiach sceny przywodzące na myśl klasyki kina akcji i pełne emocji chwile obfite w fabularne plot twisty.

O rozmachu produkcji świadczy fakt, że była realizowana na ponad 100 różnych planach zdjęciowych. Wybudowano również 18 mechanicznych dinozaurów, które widzimy na ekranie, a na planie przez cały czas był obecny konsultant specjalizujący się w paleontologii.

Akcja JURASSIC WORLD: DOMINION rozgrywa się cztery lata od zniszczenia Isla Nublar. Ludzie dzielą Ziemię z żyjącymi wolno dinozaurami. Ta krucha symbioza zostaje zagrożona przez handel rzadkimi gatunkami i brutalne walki dzikich gadów. Zapobiec temu próbuje technologiczny guru, Lewis Dodgson, stojący na czele firmy Biosyn. Nie wszyscy jednak wierzą w jego dobre intencje.

Dochód z filmu Colina Trevorrowa od światowej premiery w kwietniu (w Polsce w czerwcu 2022 roku) przekroczył granicę miliarda dolarów. Do znanej i lubianej obsady z pierwszych dwóch odsłon JURASSIC WORLD dołączył m.in. Campbell Scott („Za wcześnie umierać”). Jednak największą gratką, zwłaszcza dla fanów oryginalnej trylogii, jest powrót  Sama Neilla jako Dr Alana Granta i Laury Dern w roli Dr Ellie Sattler.

W serwisie PREMIERY CANAL+ dostępne są wszystkie części sagi o dinozaurach: PARK JURAJSKI, ZAGINIONY ŚWIAT: JURRASIC PARK, PARK JURAJSKI III, JURASSIC WORLD, JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO, JURASSIC WORLD: DOMINION.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments