Już dziś 25 stycznia o 22:00 ostatni odcinek drugiego sezonu serialu ,,Chucky" na antenie SCI FI

Już dziś 25 stycznia o 22:00 ostatni odcinek drugiego sezonu serialu ,,Chucky” na antenie SCI FI

Podaj dalej

Już dziś 25 stycznia o 22:00 ostatni odcinek drugiego sezonu serialu ,,Chucky" na antenie SCI FI

W każdą środę na antenie SCI FI na widzów czekała upiorna laleczka i legenda horroru – Chucky. Jej ścieżki krzyżowały się z arcywrogami, starymi sprzymierzeńcami i nowymi ofiarami, ponieważ starała się wzbudzać strach i wywoływać chaos, gdziekolwiek się pojawiła. Po świąteczno-noworocznej przerwie powróciła ze zdwojoną siłą i była jeszcze bardziej opętana niż dotychczas. Drugi sezon okazał się brutalny, pełen zwrotów akcji i psot tego podstępnego siewcy chaosu.

Chucky cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszy sezon przyciągnął przed ekrany aż 9,5 mln widzów na wszystkich platformach. Druga odsłona wciąż przyprawia o dreszcze grozy i lęku. Teraz SCI FI przedłuża serial. Już niedługo Chucky powróci w trzecim sezonie. Bądźcie czujni!   

W obsadzie serialu znaleźli się: Brad Durif (po raz kolejny użyczył swojego głosu Chucky’emu), Zackary Arthur, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Devon Sawa. “Chucky” produkowany jest przez UCP, oddział Universal Studio Group, a producentami wykonawczymi są Don Mancini, Nick Antosca, Alex Hedlund, David Kirschner i Jeff Renfroe.

Źródło tekstu: NBCUniversal


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments