Juz dziś premiera drugiego sezonu programu "Hotel Paradise"

Już dziś premiera drugiego sezonu programu “Hotel Paradise”!

Juz dziś premiera drugiego sezonu programu "Hotel Paradise" TVN Discovery Polska

Zimna wyrachowana gra czy niekontrolowany ogień namiętności – jaką strategię obiorą nowi uczestnicy reality show?

Zaczynamy kolejny sezon programu „Hotel Paradise”. Miłość, zdrada, intrygi i lojalność! Uczestnicy walczą o nie tylko o prawdziwe uczucie, ale też o duże pieniądze. Co tydzień na Rajskich Rozdaniach łączą się w pary. Single są zmuszeni odejść z programu. Finałowa para stanie na Ścieżce Lojalności. Co wybiorą finaliści? Miłość czy pieniądze?

W premierowym odcinku poznacie pierwszą dziewiątkę uczestników. Model, właściciel agencji eventowej, właścicielka gabinetu kosmetycznego, kucharz i zawodnik MMA, menadżerka studia tatuażu, trener personalny i dietetyk, finansistka, agent nieruchomości oraz influencerka – to oni wejdą do Rajskiego Hotelu. Niektórzy marzą o przygodzie, inni o miłości jak z filmu. Jedni chcą sprawdzić siebie, swoje granice, inni chcą się dobrze zabawić. Romantycy, imprezowicze, ostrzy zawodnicy, ciche wody i wytrawni gracze. Jedno jest pewne – tej jesieni będzie się działo!

Którzy mieszkańcy od razu poczują do siebie miętę? Kto komu wpadnie w oko? A kogo nikt nie zachwyci? I kto wzbudzi największe kontrowersje?

Premiera drugiego sezonu reality show “Hotel Paradise” 31 sierpnia, o godzinie 20:00 na antenie TVN7 i TVN.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: