Kampania reklamowa INEA - telewizja HIWAY 4K
||

Kampania reklamowa INEA – telewizja HIWAY 4K

Podaj dalej

Kampania reklamowa INEA - telewizja HIWAY 4K INEA

INEA wystartowała z nową kampanią reklamową „W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści”. Do najszybszego Internetu w Polsce i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K, operator INEA teraz dodaje kanały premium za 0 zł do końca roku.

W kampanii „W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści” dostawca najszybszego Internetu w Polsce podkreśla atrakcyjność swoich „dobrze złożonych” ofert. Klienci wybierający kilka usług sieci kablowej INEA, zyskują więcej korzyści. Do najszybszego Internetu w Polsce w latach 2017-2021 według rankingu Speedtest.pl i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K z ponad 200 kanałami oraz paczkami kanałów bez przywiązania, telefonii komórkowej 5G, INEA teraz dodaje kanały premium za 0 zł do końca roku. Klienci mogą otrzymać HBO z HBO MAX, Cinemax lub Canal+ i nie płacić za nie do końca roku. Ofertę tradycyjnie wzmacnia usługa telefonii komórkowej 5G z 3 miesiącami za 0 zł, a w niej rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu oraz duże paczki danych do wyboru.

W kampanii „W INEA dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści” dostawca najszybszego Internetu w Polsce podkreśla atrakcyjność swoich „dobrze złożonych” ofert. Klienci wybierający kilka usług INEA, zyskują więcej korzyści. Do najszybszego Internetu w Polsce w latach 2017-2021 według rankingu Speedtest.pl i nowoczesnej telewizji HIWAY 4K z ponad 200 kanałami oraz paczkami kanałów bez przywiązania, telefonii komórkowej 5G, INEA teraz dodaje kanały premium za 0 zł do końca roku. Klienci mogą otrzymać HBO z HBO MAX, Cinemax lub Canal+ i nie płacić za nie do końca roku. Ofertę tradycyjnie wzmacnia usługa telefonii komórkowej 5G z 3 miesiącami za 0 zł, a w niej rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu oraz duże paczki danych do wyboru.

Nowa kampania obejmie działania w Internecie, radiu, mediach społecznościowych oraz lokalnych stacjach telewizyjnych. Powstała ona we współpracy z Welcome Digital. Pomysł opracowany został przez zespół kreatywny INEA.

Źródło tekstu: INEA


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments