Promocja na internet światłowodowy o prędkości do 300 MB/s w sieci T-Mobile Polska za złotówkę przez dwa miesiące.

Kampania reklamowa internetu domowego za złotówkę miesięcznie przez 2 miesiące w sieci T-Mobile

Promocja na internet światłowodowy o prędkości do 300 MB/s w sieci T-Mobile Polska za złotówkę przez dwa miesiące. T-Mobile

Ile ludzi, tyle sposobów na spędzanie czasu w domu. Bez względu na to, jak bardzo zmieniło się nasze życie w okresie pandemii koronawirusa, wciąż możemy robić to, co lubimy, i to bez wychodzenia z domu. Trudno jednak wyobrazić sobie taką możliwość bez internetu, bo „bez internetu, jak bez prądu”. O tym właśnie operator T‑Mobile opowiada w najnowszej kampanii reklamowej, promującej usługę szybkiego internetu domowego i światłowodu za złotówkę miesięcznie przez dwa miesiące.

Życie wielu Polaków w ostatnim czasie toczy się głównie w przestrzeni domowej. Nasze domy stały się miejscem pracy, nauki czy relaksu. I chociaż z czasem może być to uciążliwe, to dzięki możliwościom, jakie daje internet, wciąż możemy czerpać z tego radość, pozostając w kontakcie z bliskimi i zdalnie wykonując codzienne obowiązki.

T-Mobile

W swoim najnowszym spocie reklamowym firma T‑Mobile podkreśla, że dobrej jakości internet jest dziś równie potrzebny jak prąd i oferuje klientom internet domowy w wersji mobilnej lub światłowodowej przez pierwsze dwa miesiące za 1 zł/mies. 15-sekundowy spot prezentujący ofertę szybkiego internetu domowego będzie emitowany w telewizji, internecie oraz social mediach facebook i twitter. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile i zespół agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie prowadzi agencja VMLY&R. Materiały BTL opracowała agencja Digitas (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

W ramach promowanej oferty „Internet dla domu” klienci mogą skorzystać z trzech opcji: 100 GB za 59 zł, 200 GB za 69 zł, 300 GB za 79 zł. Użytkownicy mogą również wybrać internet domowy 100 GB już za 49 zł miesięcznie. 

Internet w T-Mobile Polska w trzech wariantach do wyboru: 100 GB za 59 zł, 200 GB za 69 zł i 300 GB za 79 zł. W promocji przez dwa miesiące za 1 zł. T-Mobile
T-Mobile

Podana w ofertach liczba gigabajtów to dane do wykorzystania z pełną prędkością, zaś po ich wyczerpaniu prędkość zwolni do 1Mb/s, jednak użytkownicy nadal będą mogli korzystać z internetu. Promocyjna oferta T‑Mobile dotyczy również internetu światłowodowego. Dzięki niej klient może zakupić światłowód o prędkości do 300 Mb/s i również płacić przez pierwsze dwa miesiące 1 zł/mies. przez pierwsze dwa miesiące.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: