|

Kanał SundanceTV uruchamia specjalną ofertę – Klub SundanceTV

Podaj dalej

Kanał SundanceTV uruchamia specjalną ofertę - Klub SundanceTV.

Kanał SundanceTV przygotował specjalną ofertę – Klub SundanceTV, do którego można dołączyć za darmo już od 4 czerwca. Klub jest skierowany do wszystkich miłośników ambitnego i niezależnego kina w Polsce, a także fanów oryginalnych seriali oraz filmów dokumentalnych. Osoby, które dołączą do Klubu poprzez stronę internetową klub.sundancetv.pl, mogą spodziewać się konkursów z wartościowymi nagrodami oraz wielu informacji dotyczących oferty kanału SundanceTV.

Dzięki Klubowi SundanceTV kanał chce dotrzeć ze swoją ofertą programową do wszystkich fanów kina niezależnego, zarówno tych zaznajomionych już z SundanceTV, jak i do osób, które nie miały jeszcze okazji bliżej poznać stacji. Klub dostarczy ekskluzywnych treści i doświadczeń dostosowanych do preferencji i zainteresowań użytkowników.

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej, klubowicze co miesiąc walczą o atrakcyjne nagrody – w czerwcu do wygrania jest projektor filmowy Nebula – oraz zyskują dostęp do informacji
o specjalnych wydarzeniach i nowościach programowych kanału filmowego SundanceTV.

Działania Klubu SundanceTV wspierane będą kampanią marketingową w mediach należących do grupy AMC Networks International – UK, mediach społecznościowych takich jak facebook i twitter, kampanią display oraz poprzez działania partnerskie.

POZNAJ SUNDANCE TV

Kanał SundanceTV jest obecny w Polsce od 2010 roku. Jego pomysłodawcą jest Robert Redford, który stworzył także Sundance Film Festival, największy w Stanach Zjednoczonych festiwal kina niezależnego, odbywający się od 1978 roku w Park City w stanie Utah.

 
Misją SundanceTV jest dostarczanie widzom różnorodnego i szerokiego wyboru filmów festiwalowych oraz oryginalnych seriali przez cały rok. Kanał wspiera odważne i kreatywne produkcje filmowe. Adresowany jest do koneserów kina ambitnego i artystycznego.

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments