Kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 od 24 czerwca w serwisie Player
|

Kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 od 24 czerwca w serwisie Player

Podaj dalej

Kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 od 24 czerwca w serwisie Player TVN Grupa Discovery

Od 24 czerwca użytkownicy serwisu internetowego Player mają dostęp do jeszcze większej oferty najlepszych relacji sportowych! TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera, najpopularniejszego polskiego legalnego serwisu streamingowego, o wielkie sportowe wydarzenia transmitowane przez stację Eurosport. W ramach nowych pakietów Eurosport w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów, zyskując także dostęp do bogatej biblioteki VOD i archiwum Eurosportu.

Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami. Eurosport w Playerze to wielkie emocje sportowe i rozrywka dla całej rodziny w jednym miejscu!”

– powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce

24 czerwca 2021 roku na platformie player.pl pojawiły się trzy nowe pakiety łączące bibliotekę Playera z zasobami Eurosportu. Nowa oferta to możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych połączona z ogromną biblioteką najlepszych filmów i seriali, popularnych tytułów Player Original, programów rozrywkowych i edukacyjnych, newsów, treści lifestyle, motoryzacyjnych oraz kontentu dla dzieci. Subskrybenci nowych pakietów mogą śledzić dwa kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2, a także dostają dostęp do szeregu równoległych live streamów, bogatej kolekcji VOD oraz obszernego archiwum treści sportowych.

Udostępnienie treści Eurosportu w Playerze umożliwi dotarcie do nowego grona odbiorców. Dzięki wykorzystaniu skali i marki Player, treści Eurosportu będą dostępne w każdym miejscu i z każdego urządzenia dla większej liczby fanów sportu w Polsce niż kiedykolwiek wcześniej. Połączenie oferty otwiera także nowe możliwości dla subskrybentów Eurosport Playera, zyskują oni bowiem dostęp do ogromnej biblioteki serwisu player.pl.

Telewizja internetowa Player staje się – obok Eurosportu – domem igrzysk olimpijskich w Polsce. Widzowie obejrzą tu każdy moment największej imprezy sportowej świata. Użytkownicy Playera nie przegapią żadnego występu żadnego sportowca. Będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu i walkę o każdy medal. Eurosport w Playerze to łącznie 3,5 tysiąca godzin transmisji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Żadne inne medium ani platforma w Polsce nie zapewni tak szerokiej i kompleksowej relacji z imprezy i nie da widzom porównywalnej pełni i jakości doświadczeń.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments