Kinowy przebój ,,Zakonnica II" już jest dostępny na platformie HBO Max
|

Kinowy przebój ,,Zakonnica II” już jest dostępny na platformie HBO Max

Podaj dalej

Kinowy przebój ,,Zakonnica II" już jest dostępny na platformie HBO Max

Kinowy przebój “Zakonnica II” trafił do serwisu internetowego HBO Max już 27 października. To idealna pozycja dla wszystkich wielbicieli horrorów. Miłośnicy tego gatunku znajdą tego dnia w serwisie również pierwszą część serii. W HBO Max można też oglądać “Egzorcystę papieża”, horror w którym w rolę tytułową wciela się zdobywca Oscara Russell Crowe. 

Zwiastun filmu ,,Zakonnica II”:

“Zakonnica II” jest kontynuacją najbardziej kasowej odsłony z uniwersum “Obecności”. To najlepiej zarabiająca franczyza z gatunku horror w historii, z ponad 2 miliardami dolarów na koncie. Na całym świecie cztery tytuły z cyklu zarobiły ponad 300 milionów dolarów każdy. “Zakonnica” jest najlepiej zarabiającym filmem z tego cyklu.

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Tymczasem siostra Irene raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Obsada: Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell, Bonnie Aarons i inni.

Twórcy: reżyseria: Michael Chaves, scenariusz: Ian Goldberg i Richard Naing oraz Akela Cooper, pomysł: Akela Cooper, twórca postaci: James Wan i Gary Dauberman, produkcja: Peter Safran z The Safran Company i James Wan z Atomic Monster, producenci wykonawczy: Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott i Michael Polaire, autor zdjęć: Tristan Nyby, scenograf: Stéphane Cressend, montaż: Gregory Plotkin, efekty wizualne: Sophie A. Leclerc, projekt kostiumów: Agnès Béziers, autor muzyki: Marco Beltrami.

Premiera “Zakonnicy II” i “Zakonnicy” odbyła się 27 października. Film “Egzorcysta papieża” jest już dostępny na platformie streamingowej HBO Max. 

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments