Kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi do odebrania w T-Mobile
|

Kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi do odebrania w T-Mobile

Podaj dalej

Kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi do odebrania w T-Mobile T-Mobile

Wakacje kojarzą się ze słońcem i odpoczynkiem na leżaku bądź hamaku, a co za tym idzie – z dobrym humorem. Już teraz wszyscy klienci operatora T-Mobile będą mogli oderwać się od codzienności i zrelaksować się z ulubioną książką, bo w ramach „Dobrze, że jesteś” został przygotowany specjalny kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi. Użytkownicy będą mogli odebrać w prezencie jeden z 20 tytułów od 24 do 28 czerwca. 

Wakacje to czas, w którym szukamy sposobów na to, by zrelaksować się w prosty i przyjemny sposób – dla jednych są to różne aktywności fizyczne, a dla innych – aktywności intelektualne. Bo czy błogi czas z książką w ręku nie będzie przyjemnością? Dla tych, którzy lubią odpoczywać w taki właśnie sposób, została przygotowana specjalna oferta, dzięki której klienci indywidualni mogą odebrać w prezencie jedną z 20 bestsellerowych pozycji z Legimi.

Szczegółowa lista synchrobooków objętych promocją znajduje się poniżej:

Kod na bestsellerowe synchrobooki od Legimi do odebrania w T-Mobile T-Mobile

Zrelaksuj się na wakacjach ze swoją ulubioną książką
Aby skorzystać z promocji uprawniającej do darmowego zamówienia, należy odebrać kod w aplikacji „Mój T-Mobile” w dniach od 24 do 28 czerwca. Z promocji można skorzystać jednorazowo do 28 czerwca do końca dnia na stronie internetowej www.legimi.pl/dobrzezejestes. Wystarczy wpisać tam kod promocyjny, wybrać książkę, a następnie zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się w serwisie Legimi. Po pobraniu aplikacji mobilnej Legimi i zalogowaniu się na swoje konto, wybrany synchrobook będzie dostępny w wirtualnej półce. 

Z prezentu mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). 

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments