Kolejne produkcje telewizji TVN na rynku międzynarodowym
TELEWIZJA

Kolejne produkcje telewizji TVN na rynku międzynarodowym

Podaj dalej

Kolejne produkcje telewizji TVN na rynku międzynarodowym TVN Discovery Polska

Kolejne produkcje telewizji TVN trafiają na rynek międzynarodowy! Już latem amerykańscy widzowie kanału HGTV będą mogli obejrzeć drugi sezon programu „Mediterranean Life” oraz nowość „Beach Around the World”, która powstawała na najpiękniejszych plażach świata. Premiera obu serii zaplanowana jest na lipiec i sierpień, w niedzielne wieczory.

Stacja TVN wyprodukowała kolejne produkcje w języku angielskim na rynek międzynarodowy. „Beach Around the World” to nowy program, w którym bohaterowie szukają domu na najpiękniejszych plażach świata. Od tropikalnych wysp Tajlandii, po luksusowe wybrzeża Portugalii – odkrywają kawałek raju, który staje się ich miejscem na Ziemi. Pomaga im w tym profesjonalny agent nieruchomości, który przedstawia najciekawsze propozycje wynajmu lub kupna lokum.

W premierowych odcinkach widzowie poznają m.in. Stephanie, która po śmierci męża, wraz z czwórką swoich dzieci postanawia przeprowadzić się na drugi kraniec globu. Z kolei pediatra Brig i jego patrnerka Lisette chcą przenieść się z Arizony prosto na Kostarykę, którą w wakacje odwiedzali od lat. Czy uda im się spełnić marzenia, znaleźć wymarzone lokum i zacząć nowe życie? Seria liczy 14 odcinków, które były realizowane między innymi również w Hiszpanii, Belize czy Panamie.

Z kolei w serii „Mediterranean Life” widzowie będą śledzić losy singli, par i całych rodzin, którzy postanawiają uciec od zgiełku miasta i zamieszkać w przepięknych regionach Europy. Drugi sezon to 14 odcinków zrealizowanych na Sycylii, w Albanii, Sardynii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji i Grecji. Na początku roku 2019 amerykańscy widzowie mogli zobaczyć pierwszy sezon tego programu. Z kolei w Polsce można było go obejrzeć w czerwcu 2019 w stacji HGTV Home & Garden. „Mediterranean Life” pochodzi z serii LIFE („Hawaii Life”, „Caribbean Life”).

Program „Beach Around the World” zadebiutowało na ekranach Amerykanów już 5 lipca o godz. 22:00 i 22:30, natomiast „Mediterranean Life” będzie można oglądać od 28 sierpnia o 23:00 i 23:30. Producentem wykonawczym obu produkcji ze strony TVN jest Katarzyna Białek.

„Od 5 lat produkujemy programy telewizyjne przeznaczone na amerykański rynek i skierowane do amerykańskiego widza. To niezwykle satysfakcjonujące wyzwanie i cenne doświadczenie zawodowe. W tym czasie powstało aż 70 odcinków kilku różnych formatów, co dowodzi, jak sprawnie i skutecznie jesteśmy w stanie produkować programy na światowym poziomie” – dodaje Katarzyna Białek.

„Cieszymy się, że polskie produkcje cieszą się coraz większym zainteresowaniem kanałów Discovery na całym świecie” – mówi Dorota Eberhardt, odpowiedzialna za współpracę międzynarodową – „Oprócz programów na amerykański HGTV wyprodukowanych przez TVN Studio trwa również, nieco opóźniona przez pandemię, produkcja dwóch programów na kanał Science. Jednocześnie na premierę w Wielkiej Brytanii, Włoszech i kilkudziesięciu krajach Europy czeka fanastyczny dokument Covid-19: The World in Danger wyprodukowany przez redakcję Superwizjera, a nasze serie z kanału Discovery Ciężarówką Przez Wietnam podbiły serca widzów zarówno w Azji, jak i w Rosji”.

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments