Nowy format na kanale HGTV w aplikacji Insbay
INTERNET | TELEWIZJA

Kolejny format kanału HGTV w aplikacji Insbay

Podaj dalej

Nowy format na kanale HGTV w aplikacji Insbay TVN grupa Discovery

Już dzisiaj, 2 grudnia w aplikacji Insbay pojawi się kolejny format kanału HGTV!  „Pomysłowe projekty” to nowy program, którego prowadzącą jest architektka i projektantka wnętrz Iwona Durka. Format już zyskał uznanie widzów, szczególnie doceniają pomysłowe rozwiązania Iwony, za którymi stoi przede wszystkim pomysł a niekoniecznie wysoki budżet.

W nowym programie widzowie poznają Iwonę Durkę! Architektka i projektantka wnętrz dołącza do grona prowadzących stacji HGTV! Prawie pięć lat temu postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i zająć się tym, co ją najbardziej interesuje, czyli aranżacją wnętrz. Jeszcze niedawno pracowała jako lektor języka angielskiego i prowadziła szkołę językową, by w końcu zdecydować się na studia architektoniczne. Teraz z pasją odmienia mieszkania i domy, nadając im niepowtarzalny charakter!


W premierowej serii pomoże bohaterom, którzy znaleźli się we „wnętrzarskich” tarapatach i nie mają żadnego pomysłu na to, jak urządzić konkretne pomieszczenie. Po rozmowach z właścicielami przedstawi im dwie propozycje metamorfozy. Gospodyni programu wielokrotnie udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. Poznamy oryginalne, łatwe i przede wszystkim tanie sposoby na to, żeby niemodne już wnętrze stało się znowu piękne i funkcjonalne. Prowadząca, działając w duchu zero waste, pokaże jak dać nowe życie meblom i przedmiotom, których czasy świetności już dawno minęły. W pracach remontowych wspomoże ją niezawodny fachowiec Szymon Pasierowski i jego ekipa.


W aplikacji znajdą się aranżacje wnętrz z pierwszych czterech odcinków programu oraz projekty z kolejnych premier. Premiera odcinka 5 już dzisiaj o godzinie 22:00 na antenie HGTV. Zaraz po premierze, o 22:40 porcja inspiracji z programu oraz możliwość obejrzenia i zakupu produktów użytych w aranżacjach.  

Przykładamy ogromną wagę do oczekiwań naszych Widzów, dlatego każdy nowy format to dla nas wyzwanie. Wiemy, jak cenna jest oryginalność, ale przede wszystkim zaufanie do prowadzącego. Ogromnie nas cieszy, że mogliśmy tej jesieni rozpocząć współpracę z Iwoną Durką. To wspaniała, ciepła i ambitna kobieta, o zniewalającym uśmiechu, która w swoich projektach stawia na potrzeby bohaterów. Widzimy, ile poświęca czasu na to, by naprawdę ich poznać, zobaczyć co lubią i by ostatecznie zaproponować im projekty, które będą pasować zarówno do reszty mieszkania, jak i spełnią ich marzenia o idealnym wnętrzu. Obecność „Pomysłowych projektów” w aplikacji Insbay to zupełnie nowe podejście umożliwiające interakcję z programem. Widzowie będą mogli bez problemu znaleźć wykorzystane w aranżacji produkty, zainspirować się i spróbować także pomysłowo odmienić wnętrza swoich domów i mieszkań

Monika Pieczyńska, szefowa kanału HGTV Home & Garden

Insbay jest darmową aplikacją mobilną, w której można przeglądać aranżacje wnętrz z programów telewizyjnych oraz znaleźć i kupić produkty, które pojawiają się w danym odcinku. Zadebiutowała w Polsce 10 października. Obok serii „Zgłoś remont” i „Para w remont”, kolejnym formatem kanału HGTV Home & Garden, który pojawi się w aplikacji będą „Pomysłowe projekty”. Jest to rozwiązanie dla fanów programów wnętrzarskich, którzy poszukują inspiracji oraz ciekawych produktów używanych w produkcjach telewizyjnych. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne iOS oraz Android do pobrania ze sklepów GooglePlay oraz AppStore.


Aplikacja Insbay pozwala:
 1. Przeglądać i kupować przedmioty z programów “Zgłoś Remont”, “Para w remont” i „Pomysłowe Projekty” w HGTV.
 2. Dodawać produkty do ulubionych i kolekcjonować je w swojej przestrzeni.
 3. Dodawać własne przedmioty, tworzyć kolaże i łączyć z nowymi produktami z programu.
 3. Obserwować swój ulubiony program w HGTV.
 4. Prezentować swoje ulubione aranżacje w portalach społecznościowych.
 5. Szukać interesujących trendów lifestyle oraz informacji z ulubionych programów telewizyjnych.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments