Konkurs z okazji premiery tabletu Huawei MtePad 11.5
|

Konkurs z okazji premiery tabletu Huawei MtePad 11.5

Podaj dalej

Już 17 sierpnia 2023 r. w Polsce zadebiutuje najnowszy, wszechstronny tablet HUAWEI MatePad 11.5. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy huawei.pl rozpoczyna wielkie odliczanie do jego premiery i zaprasza do udziału w konkursie. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody rzeczowe. Zwycięzca otrzyma premierowy tablet, a oprócz niego można wygrać zegarki HUAWEI WATCH FIT Special Edition, które zadebiutowały w Polsce pod koniec lipca, oraz bezprzewodowe słuchawki HUAWEI FreeBuds SE.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę internetową https://consumer.huawei.com/pl/offer/nowosc/, wyrazić chęć zapisania się na newsletter oraz wykonać proste zadanie konkursowe, które brzmi:
Opisz jednym, kreatywnym zdaniem wszechstronne możliwości tabletów z serii MatePad”.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone, a ich autorzy mają szansę wygrać:

  • 1 x HUAWEI MatePad 11.5 w wersji 8 GB/128 GB, w zestawie z klawiaturą,
  • 2 x HUAWEI WATCH FIT Special Edition,
  • 3 x HUAWEI FreeBuds SE.

Konkurs potrwa do 16 sierpnia 2023 r. Kupony konkursowe będzie można wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl do 13 września 2023 r. Zwycięzcy otrzymają kupony na zakup produktów za 1 zł. Kupony te nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie konkursowej.

Upoluj Gorące Okazje

Równolegle do konkursu na huawei.pl trwa również wakacyjna wyprzedaż, która obejmuje kilkadziesiąt wybranych produktów, w tym m.in. laptopy, smartwatche i smartfony marki Huawei. W zależności od urządzenia promocyjna oferta może przybrać formę rabatu, gratisowego produktu oraz możliwości dokupienia w zestawie akcesoriów w obniżonych cenach. Warto się pospieszyć, ponieważ wyprzedaż „Gorące Okazje” zakończy się już 16 sierpnia 2023 r.

Źródło tekstu: Huawei Polska

źródła obrazu

  • Konkurs z okazji premiery tabletu Huawei MatePad 11.5: Huawei

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments