,Kosmiczny wykop” jesienią w TVN i Siódemce – jest zapowiedź

TVN Discovery Polska

Jesienią na antenie TVN i Siódemki, a także w serwisie internetowym Player zadebiutuje pierwsza animacja z międzynarodową gwiazdą piłki nożnej – Robertem Lewandowskim – w roli głównej! Zapraszamy na mały przedsmak tego, co we wrześniu na ekranie. Pierwszy zwiastun kreskówki jest już dostępny!  

Jesienią na antenie TVN, Siódemki oraz Playera pojawi się kreskówka, której głównym bohaterem jest idol fanów piłki nożnej na całym świecie napastnik reprezentacji Polski – Robert Lewandowski.

TVN Discovery Polska

Kosmiczny wykop” to animacja dla całej rodziny, a szczególnie dla najmłodszych jej członków w wieku od 6 do 12 lat. Historia zabierze widzów na kosmiczną planetę Spaceball, na którą pewnego dnia, wskutek nieoczekiwanego zbiegu wydarzeń, trafia najpopularniejszy polski piłkarz. Na miejscu RL-9 dostanie do wykonania trudną misję. Będzie musiał skompletować bardzo nietypową drużynę, a następnie poprowadzić ją do zwycięstwa podczas Galaktycznej Ligi. „Kosmiczny wykop” to kreskówka o kulisach najpopularniejszego na świecie sportu, ale przede wszystkim o uniwersalnych wartościach, takich jak: przyjaźń, lojalność, tolerancja, empatia.

Animacja połączy świat science fiction ze sportowym. „Kosmiczny wykop” to efekt współpracy TVN, Bartka Kędzierskiego (scenarzysta i reżyser, twórca „Włatców móch” ) z Pawłem Pewnym (pomysłodawca projektu) oraz Orange Animation Studio.

Kosmiczny wykop” to projekt, który zawiera w sobie elementy rozrywkowe, ale przede wszystkim edukacyjne. Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?”

– mówi Robert Lewandowski

TVN Discovery Polska

Pierwszy, liczący 26 odcinków, sezon „Kosmicznego wykopu” zadebiutuje na antenie TVN, Siódemki oraz Playera już jesienią!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: