Kreskówka ,,Kosmiczny wykop" z Robertem Lewandowskim w TVN oraz w Playerze

Kreskówka ,,Kosmiczny wykop” z udziałem Roberta Lewandowskiego już w niedzielę 27 września w TVN

Kreskówka ,,Kosmiczny wykop" z Robertem Lewandowskim w TVN oraz w Playerze TVN Discovery Polska
TVN Discovery Polska

Niedzielne południe to czas dla rodziny, a szczególnie najmłodszego widza. Właśnie z myślą o nim powstała animacja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. „Kosmiczny wykop” to kreskówka, w której głównym bohaterem jest piłkarska gwiazda światowego futbolu – Robert Lewandowski! Premiera już w niedzielę 27 sierpnia na antenie stacji TVN!

Już w najbliższą niedzielę na antenie TVN zadebiutuje kreskówka „Kosmiczny wykop”. To animacja przeznaczona dla całej rodziny, głównym bohaterem kreskówki jest międzynarodowa gwiazda piłki nożnej – Robert Lewandowski.

Kreskówka ,,Kosmiczny wykop" z Robertem Lewandowskim w TVN oraz w Playerze TVN Discovery Polska
TVN Discovery Polska

Akcja kreskówki rozpoczyna się w kosmosie, gdzie w odległej o milion lat świetlnych galaktyce, na sztucznej asteroidzie Spaceball, odbywają się międzygwiezdne mistrzostwa w futbolu zwane Galaktyczną Ligą. Na te zawody najbardziej rozwinięte cywilizacje wystawiają swoje drużyny, by zdobyć puchar rozgrywek nie z tego świata. Niestety, sytuacja na kosmicznym boisku z roku na rok jest coraz gorsza – piłkarze zapominają o zasadach gry fair play, stosując coraz większy wachlarz sztuczek i fauli. Po kilku latach bezczynności Międzygwiezdna Federacja Piłki Nożnej decyduje się położyć kres niesportowemu zachowaniu zawodników. Działacze dochodzą do wniosku, że kryzys zażegnać może jedynie pojawienie się nowej drużyny, z całkiem „młodej” planety. Ich wybór pada na Ziemię, dokąd wysyłają swojego zwiadowcę RL-9, powierzając mu misję – ma skompletować nową drużynę!Na Ziemi RL-9 namierza grupę dzieciaków. Dzieli je wszystko: pochodzenie, rasa i sprawność, ale łączy miłość do piłki nożnej oraz podziw dla Roberta Lewandowskiego. Kosmiczny zwiadowca postanawia poznać tajemniczego, lecz wybitnego osobnika. Kiedy go odnajduje, piłkarz jest w trakcie ważnego meczu. W jednej chwili RL-9 przenosi „Lewego”do siedziby Międzygwiezdnej Federacji Piłki Nożnej, gdzie zaskoczony sportowiec dowiaduje się o swojej kosmicznej misji – ma stworzyć drużynę i poprowadzić ją do zwycięstwa podczas rozgrywek Galaktycznej Ligi!

Kreskówka ,,Kosmiczny wykop" z Robertem Lewandowskim w TVN oraz w Playerze TVN Discovery Polska
TVN Discovery Polska

„Kosmiczny wykop” to efekt pracy telewizji TVN oraz studia Orange Animation. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, producentem jest Paweł Pewny – autorzy sukcesu „Włatców Móch”. Kreskówka powstała pod nadzorem i przy ścisłej współpracy z Robertem Lewandowskim.

Dwa premierowe odcinki “Kosmicznego wykopu” już w niedzielę o godzinie 13:15 w TVN oraz w serwisie internetowym Player. Powtórki kreskówki od niedzieli 4 października o godzinie 8:00 tylko w Siódemce! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: