|

KSW w serwisie internetowym Viaplay

Podaj dalej

KSW w serwisie internetowym Viaplay

Platforma Viaplay uzgodniła długoterminowe partnerstwo z KSW, wiodącą europejską organizacją mieszanych sztuk walki (MMA), aby od grudnia 2021 roku stać się wyłącznym domem streamingu wydarzeń na żywo KSW w 10 krajach. KSW, z siedzibą w Polsce, cieszy się ogromną popularnością, a od 2022 roku organizacja będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA.

Pierwszym wydarzeniem KSW w serwisie internetowym Viaplay będzie KSW 65 18 grudnia, gdzie polski zawodnik Mamed Khalidov (35-7-2) będzie bronił swojego pasa w wadze średniej przed chorwackim Roberto “Robocopem” Soldićem (19-3-0), jednym z najgorętszych zawodników MMA w Europie. Tej samej nocy Daniel Torres (12-4-0) i Salahdine Parnasse (15-1-1) będą walczyć o mistrzostwo KSW w wadze piórkowej, a kolejne walki zostaną potwierdzone wkrótce.

Viaplay i KSW będą również współpracować w celu stworzenia możliwości udziału w wydarzeniach KSW dla talentów reprezentujących rynki Viaplay.

Wszystkie wydarzenia KSW będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie, Litwie i Holandii bez dodatkowych opłat w ramach regularnego abonamentu Viaplay, w który wliczony jest sport. W Polsce, transmisja KSW w Viaplay będzie zawierała programy studyjne premium oraz polskojęzyczny komentarz.

Peter Nørrelund, NENT Group Chief Sports Officer: “KSW przyciąga zagorzałych fanów, szczególnie w Polsce, i ma obecnie ugruntowaną pozycję jako najlepsza europejska promocja MMA. Partnerstwo z Viaplay odbywa się w idealnym momencie, ponieważ liczba wydarzeń KSW wzrośnie w przyszłym roku do 12. Cieszymy się również, że będziemy mogli pomóc nowym talentom MMA w spełnieniu ich marzeń o walce przed międzynarodową publicznością.”

Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW: “Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Viaplay począwszy od KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia. Platforma streamingowa Viaplay to niesamowita wartość dla fanów sportu i sprawi, że KSW będzie dostępne dla większej liczby oczu w Polsce i całej Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli zwiększone wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie.”

Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW: “W przyszłym roku zwiększy się liczba naszych wydarzeń, nasz roster zawodników oraz liczba europejskich terytoriów, w których KSW będzie łatwo dostępne. Współpraca z Viaplay daje nam nowe możliwości i będzie miała tylko pozytywny wpływ na KSW w przyszłości. To wielki moment w historii naszej federacji, który podkreśla nasze zaangażowanie w ciągły rozwój. Jestem podekscytowany rozpoczęciem tego partnerstwa i nie mogę się doczekać, aby powitać fanów KSW, nowych i starych, na Viaplay począwszy od KSW 65 18 grudnia.”

Oprócz KSW, prawa sportowe Viaplay w Polsce obejmują Bundesligę, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League w piłce nożnej, hokej na lodzie NHL i rzutki PDC, z Premier League i IndyCar, które pojawią się od 2022 roku i Formułą 1 od 2023 roku. Viaplay będzie również wyłącznym polskim domem dla FIFA Women’s World Cup 2023.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments