|

Kultowy program ,,Nauka jazdy” od 28 lutego na antenie TTV

Podaj dalej

Kultowy program ,,Nauka jazdy" od 28 lutego na antenie TTV

Po krótkiej przerwie, „Nauka jazdy” powraca na antenę kanału TTV! Na polskich drogach nowe przepisy i taryfikatory, a w programie nowi kursanci i instruktorzy. Ich umiejętności poznamy na ulicach Białegostoku, Krakowa i Warszawy.

W wiosennej serii widzowie będą śledzić perypetie kilkunastu uczestników z całej Polski, którzy marzą o zdobyciu prawa jazdy. W trakcie 30. odcinkowej serii kursanci będą szkolić się po okiem wymagających, ale i empatycznych instruktorów: Ewy Kwaszyńskiej, Mariusza Włodarczyka, Jana Wasilewskiego oraz znanego z pierwszych sezonów Łukasza Kmiecika, słynącego zarówno ze swojej skuteczności, jak i z nieoczywistego żartu. Każde z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zachowań za kierownicą. Jak sobie poradzą jedni i drudzy?

Seria składająca się z 30 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 28 lutego. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 20:05. Cykl dostępny również będzie w serwisie internetowym Player.pl. Za jego produkcję odpowiada Django Media.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments