Kumulacja gigabajtów w taryfie GO! dla klientów operatora T-Mobile na kartę
INTERNET | TELEKOMUNIKACJA

Kumulacja gigabajtów w taryfie GO! dla klientów sieci T-Mobile na kartę

Podaj dalej

Kumulacja gigabajtów w taryfie GO! dla klientów operatora T-Mobile na kartę T-Mobile

Czy można zasilać konto bez końca i nie tracić dodatkowych gigabajtów? Oczywiście, że tak! Szczególnie, że w nowej ofercie na kartę w taryfie GO! przy każdym doładowaniu klienci dostają ich naprawdę dużo. W ten sposób operator T-Mobile postanowił im podziękować za to, że są związani z marką i udowodnić, że wybór sieci to był strzał w dziesiątkę.

Zdalna praca, nauka, rozrywka i kontakt z bliskimi online – dostęp do internetu z całą pewnością ułatwia obecnie codzienne funkcjonowanie. Żeby abonentom nie zabrakło gigabajtów na to, co dla nich ważne przygotowana została nowa oferta na kartę, dostępna w taryfie GO!, które składa się z tego co najlepsze: prostych rozwiązań i niezbędnego pakietu usług w jednym miejscu.

Co konkretnie zyskuje użytkownik decydując się na to rozwiązanie? Po zakupie startera w taryfie GO! i doładowaniu konta za 30 zł klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni. Następnie może aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” ofertę „Bez limitu L” za 30 zł, dzięki czemu łącznie zyskuje aż 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD – czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube czy Netflixa bez utraty gigabajtów. To jednak nie wszystko.


Ekstra paczka GB po każdym doładowaniu
W T‑Mobile na kartę za każde doładowanie operator dziękuje swoim klientom dodatkowymi, bezpłatnymi gigabajtami, które nie przepadają, a kumulują się na ich kontach, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z dobrodziejstw internetu, gdzie i kiedy tylko tego potrzebują. Wystarczy, że użytkownik doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. Wówczas – w zależności od kwoty doładowania, otrzymuje on ekstra pakiet danych. Zasada jest prosta: im wyższa kwota doładowania, tym więcej gigabajtów.

Ekstra paczka gigabajtów po każdym doładowaniu w taryfie GO! T-Mobile

Najnowszą ofertę dla klientów T-Mobile na kartę będzie promował poniższy spot reklamowy:

Od dziś możecie zobaczyć go w telewizji i internecie (w tym w mediach społecznościowych). Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R. Kampania potrwa do 31 marca br.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments