Kup laptop Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s i otrzymaj 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei
|

Kup laptop Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s i otrzymaj 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei

Podaj dalej

Kup laptop Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s i otrzymaj 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei Huawei

Z okazji premiery Huawei MateBook 16s i Huawei MateBook D 16, ruszyła wyjątkowa oferta – do każdego z najnowszych laptopów marki Huawei można do końca roku dostać aż 200 GB dodatkowej przestrzeni w ramach bezpłatnej, 3-miesięcznej subskrypcji Chmury Huawei. Ponadto, na każdego, kto w dowolnym momencie zechce sprawdzić potencjał rozwiązania Huawei osobiście i utworzy konto Huawei ID czeka 50 GB darmowego miejsca w chmurze.

Darmowy pakiet 200 GB pamięci w Chmurze Huawei przez pierwsze 3 miesiące

Po zarejestrowaniu się do Huawei ID, posiadacze najnowszych laptopów Huawei – MateBook D 16 oraz MateBook 16s – są uprawnieni do otrzymania 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, w ramach którego zyskają dostęp aż do 200 GB przestrzeni, którą mogą wykorzystać w wybrany przez siebie sposób. Oferta dla kupujących nowe MateBooki potrwa do końca roku.

50 GB przestrzeni w Chmurze Huawei za założenie konta

Jeśli w trakcie wakacji zabraknie Ci pamięci na zdjęcia, Huawei służy pomocą – każdy, kto po raz pierwszy założy konto Huawei ID, dostanie 50 GB wolnej przestrzeni – bez względu na to, czy posiada urządzenia Huawei, czy też nie. Oznacza to dodatkowe miejsce na blisko 2500 zdjęć, dzięki czemu żadne zdjęcie z wakacji nie będzie musiało zostać usunięte. Promocja ta ważna jest bezterminowo.

W celu skorzystania z okazji, należy zaktualizować aplikację Chmura Huawei do najnowszej wersji – 11.1.8.300. Dostęp do promocji można uzyskać za pomocą przeglądarki oraz aplikacji, zarówno w ekosystemie Huawei, jak i na innych systemach. Pełna oferta zniżek dostępna jest poniżej, natomiast szczegóły znajdują się pod tym adresem.

Dla nowych użytkowników:

SubskrypcjaMiesięcznaRoczna
50 GBPierwszy miesiąc za darmo-20%
200 GBPierwszy miesiąc za darmo-25%
2,048 GB-50% za pierwszy miesiąc-30%

Dla posiadaczy Huawei MateBook D 16 lub Huawei MateBook 16s

SubskrypcjaMiesięcznaRoczna
50 GBPierwszy miesiąc za darmo-20%
200 GBPierwsze trzy miesiące za darmo-25%
2,048 GB-50% za pierwszy miesiąc-30%

Użytkownicy mogą skorzystać najpierw z promocji dla nowych użytkowników, a następnie zrealizować bonus dla posiadaczy laptopów MateBook D 16 lub MateBook 16s. Klienci, którzy najpierw wykorzystają  promocję dla posiadaczy ww. urządzeń nie będą mogli później aktywować oferty dla nowych użytkowników. Usługa Mobile Cloud jest dostępna na telefonach Huawei, a PC Cloud na wszystkich komputerach opartych o system operacyjny Windows.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments