Kup starter T-Mobile w sklepach sieci Żabka z pakietem 240 GB i ofertą GO! M za jedyne 10 zł
|

Kup starter T-Mobile w sklepach sieci Żabka z pakietem 240 GB i ofertą GO! M za jedyne 10 zł

Podaj dalej

Kup starter T-Mobile w sklepach sieci Żabka z pakietem 240 GB i ofertą GO! M za jedyne 10 zł

O tym, że spacery korzystnie wpływają na zdrowie i samopoczucie, nikomu mówić nie trzeba. Ale warto wspomnieć, dokąd najlepiej się wybrać tej jesieni! Od września w sklepach Żabka dostępne są bowiem wyjątkowe startery T-Mobile na kartę. Za jedyne 10 zł klienci otrzymają pakiet 240 GB internetu, który wynika z połączenia bonusu 200 GB na start,  oferty GO! M i  oferty „GB po doładowaniu” na pierwsze 30 dni. Dodatkowo mogą oni od razu aktywować ofertę 2400 GB ekstra przez rok (12 x 200 GB). 

Czasem poszukiwanie nowej oferty bywa czasochłonne. Ale w sieci T-Mobile klienci nie mają tego problemu! Wystarczy bowiem kilkuminutowy spacer do sklepu Żabka, by kupić najnowszy starter z atrakcyjną ofertą na kartę. Za symboliczną kwotę 10 zł użytkownik już na start otrzymuje łącznie 240 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni, wraz z aktywną ofertą GO! M. Co się w niej znajduje?

Zgarnij zestaw idealny
Oferta GO! M to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu (20 GB + 20 GB po doładowaniu konta za 35 zł) na 30 dni. W pierwszym miesiącu jest ona dostępna w cenie startera, i to z ogromnym pakietem łącznie 240 GB na dobry początek! Dodatkowo użytkownik zyskuje dostęp do technologii 5G. Oferta GO! M odnawia się automatycznie po 30 dniach za 35 zł. Co ważne, użytkownik może od razu aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” dodatkową, niemałą porcję internetu w miesięcznych pakietach po 200 GB w ramach oferty „Rok Internetu”. Łącznie można zgarnąć nawet 2400 GB ekstra przez rok (12 pakietów x 200 GB)!

Nowy starter T-Mobile na kartę z 240 GB na start za 10 zł za pierwsze 30 dni łączy się z promocją, w ramach której za zakup startera T-Mobile na kartę w sieci sklepów Żabka, klient otrzyma bon wydrukowany na paragonie, który uprawnia do odbioru dowolnego hot-doga z oferty sieci Żabka. Promocyjnego zakupu należy dokonać do 10 października. Na zgarnięcie gratisowego hot-doga jest więcej czasu – można po niego wpaść do 17 października.

Dodatkowe informacje o akcji organizowanej we współpracy z siecią Żabka zamieszczone są na stronie: Żabka – Akcje promocyjne | Żabka (zabka.pl)

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments