Kup tablet Samsung Galaxy S7 FE w super promocji i odbierz klawiaturę w prezencie
|

Kup tablet Samsung Galaxy S7 FE w super promocji i odbierz klawiaturę w prezencie

Podaj dalej

Kup tablet Samsung Galaxy S7 FE w super promocji i odbierz klawiaturę w prezencie Samsung

Tylko w sierpniu w ramach kolejnej letniej promocji od marki Samsung do zakupu tabletu Galaxy S7 FE i Galaxy S7 FE 5G można otrzymać w prezencie etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE.

Duży i jasny wyświetlacz, dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, 6GB RAM czy kompatybilny rysik S Pen w zestawie – to tylko niektóre z atutów tabletu Galaxy Tab S7 FE. Aby jeszcze pełniej wykorzystać jego możliwości, wyzwalając kreatywność i wynosząc pracę na wyższy poziom wielozadaniowości, w sierpniowej promocji Galaxy Tab S7 FE dostępny jest z kompatybilną klawiaturą w prezencie.

Aby wziąć udział w trwającej od 16.08.2021 do 02.09.2021 promocji i otrzymać w prezencie etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE w kolorze czarnym, wystarczy zakupić urządzenie z serii Galaxy S7 FE w datach sprzedaży i zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem aplikacji mobilnej Samsung Members.

Jak wziąć udział w promocji?

Dokonaj zakupu tabletu Galaxy S7 FE albo Galaxy S7 FE 5G w okresie od 16.08.2021 do 02.09.2021 u partnerów handlowych.

Aktywuj swoje urządzenie do 05.09.2021 i zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Memebers w terminie do 08.09.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie kartonowego pudełka wraz z miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, a także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem.

Etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE zostanie wysłane w ciągu 21 dni roboczych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pula nagród w promocji jest ograniczona. Promocja trwa do 02.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej: samsung.com/pl/campaign/tablets/promocja-tabs7/.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments