Kup telewizor Samsung QLED 8K Q800T i odbierz soundbar Q800T w super ofercie
TELEKOMUNIKACJA | TELEWIZJA

Kup telewizor Samsung QLED 8K i wybierz soundbar Q800T w super cenie

Podaj dalej

Kup telewizor Samsung QLED 8K Q800T i odbierz soundbar Q800T w super ofercie Samsung

W ramach najnowszej promocji, przy zakupie nowego telewizora Samsung QLED Q800T, można kupić soundbar Q800T w super ofercie i jeszcze więcej. Oba urządzenia, dzięki zastosowaniu technologii Q-Symphony, stanowią prawdziwe zgrany duet z doskonałym obrazem i dźwiękiem. Promocja potrwa od 1 do 14 lutego 2021 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje telewizor QLED 8K Q800T z 2020 roku o przekątnej ekranu 65 cali.
  • Kupując dostępny w promocji telewizor, można kupić w atrakcyjnej cenie soundbar Samsung Q800T.
  • Ta specjalna oferta obowiązuje od 1 do 14 lutego br. w salonach Samsung Brand Store oraz w znanych sieciach z elektroniką Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet.

Gwarancja najwyższej jakości

Telewizory marki Samsung cieszą się dużym zaufaniem wśród użytkowników, co potwierdzają badania przeprowadzone przez Polski Instytut Badań Jakości. W ankiecie zebrano ponad 6500 opinii klientów, którzy uznali, że Samsung jest najlepszą marką telewizorów 2020 roku. Ocenie podlegały m.in. łatwość obsługi, synchronizacja z innymi urządzeniami czy korzystny stosunek jakości do ceny.

Obraz gotowy na standardy jutra

Telewizor Samsung QLED Q800T to idealny wybór dla widzów, którzy chcą cieszyć się świetną jakością obrazu z doskonałymi kolorami w połączeniu z unikatowym wzornictwem. Model oferuje rozdzielczość 8K, która pozwala odkryć zupełnie nowy wymiar rozrywki. Dzięki Technologii Inteligentnego Skalowania do 8K, jakość oglądanych materiałów jest automatycznie poprawiana do jak najbliższej 8K. Oznacza to, że widzowie obejrzą ulubione filmy w zupełnie nowej odsłonie – z bogactwem szczegółów, które nie były zauważalne wcześniej. Dodając do tego funkcję Bezramkowy Design, całą uwagę będzie można skupić na oglądanym filmie.

Porywające brzmienie

Do stworzenia prawdziwie kinowych doświadczeń w domu, oprócz świetnej jakości obrazu, potrzebna będzie wciągająca jakość dźwięku. Do tej pory, aby spotęgować wrażenia akustyczne, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz oba urządzenia mogą zsynchronizować swoje brzmienie. Funkcja Q-Symphony sprawi, że dźwięk będzie wzmocniony za pomocą przednich, bocznych i skierowanych ku górze głośników soundbara w połączeniu z głośnikami telewizora. Dzięki temu efekty akustyczne będą bardziej przestrzenne, a widzowie mogą liczyć na zupełnie nowy poziom wrażeń audiowizualnych. Tak niesamowite doświadczenia będą możliwe, za sprawą harmonii idealnie dopasowanego duetu, czyli telewizora Q800T z soundbarem Q800T.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi marki Samsung. Szczegółowe informacje, oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet oraz w Samsung Brand Store.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments