Kup telewizor Samsung QLED i odbierz inteligentne oświetlenie Philips Hue
INTERNET | TELEWIZJA

Kup telewizor Samsung QLED i odbierz inteligentne oświetlenie Philips Hue

Podaj dalej

Kup telewizor Samsung QLED i odbierz inteligentne oświetlenie Philips Hue Samsung

Kupując wybrany telewizor Samsung QLED, można otrzymać teraz zestaw inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Wyjątkowa promocja „Smart QLED” potrwa tylko do końca lutego 2021 roku.

Technologia IoT (Internetu Rzeczy) polega na łatwym połączeniu naszych domowych urządzeń, dzięki czemu są one jeszcze bardziej przystępne w codziennym użytkowaniu. Za pomocą aplikacji Samsung SmartThings można mieć wgląd w kompatybilne podłączone do Internetu sprzęty. Pozwala nimi sterować i m.in. sprawdzić kiedy skończy się pranie albo zajrzeć do lodówki – i to z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji możemy także zoptymalizować i zaprogramować urządzenia wedle naszych potrzeb.

Inteligentny ekosystem współpracuje także z zestawem oświetlenia Philips Hue, które obejmuje dwie kolorowe żarówki, mostek oraz regulator przyciemnienia, kompatybilny z telewizorami marki Samsung. Oznacza to, że z poziomu aplikacji SmartThings można nie tylko sterować telewizorem Samsung QLED, lecz także zadbać o odpowiednie oświetlenie i nastrój, co pozwoli nam się jeszcze lepiej zanurzyć w świecie filmowym. Dzięki aplikacji będziemy mogli włączyć lub wyłączyć żarówki lub zmniejszyć intensywność oświetlenia, nie ruszając się z kanapy. Tym samym stworzymy komfortowe warunki, które sprawią, że nasze domowe seanse będą jeszcze przyjemniejsze.

Jak skorzystać z promocji?

Promocją objęte są wybrane telewizory Samsung QLED 2020 zakupione do 28.02.2021 r. Aby otrzymać zestaw oświetlenia Philips HUE wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • podzielić się opinią o inteligentnym telewizorze Samsung QLED za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: samsung.com/pl/, strony sklepu internetowego, za pośrednictwem, którego telewizor został zakupiony lub strony porównywarki cenowej np. Ceneo. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #promocjasmartqled.
  • Następnie zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung Account, postępując zgodnie z instrukcją.
  • Po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona.

Źródło tekstu: Samsung Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments