Kupując smartfon w T-Mobile 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo
|

Kupując smartfon w T-Mobile 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo

Podaj dalej

Kupując smartfon w T-Mobile 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo T-Mobile

„Cukierek albo psikus!” – taki wybór zwykle dają napotykanym osobom dzieci obchodzące Halloween. Operator T-Mobile nie stawia klientów przed takimi „dylematami” i na Halloween przygotował dla nich po prostu… strasznie dobry deal! Kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo.

W sieci T-Mobile nie ma czasu na nudę! I chociaż jesienna pogoda zachęca do nostalgii, operator lubi wywoływać pozytywne emocje u swoich klientów. Dlatego wraz ze zbliżającym się Halloween przygotował dla nich strasznie dobrą ofertę, której zdecydowanie nie trzeba się bać. Wręcz przeciwnie, warto się z nią zapoznać! Dlaczego? Ponieważ zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci, kupując wybrany smartfon w taryfie M+, L+ czy XL+, przy niezmienionej opłacie na start za 6 rat nie zapłacą ani złotówki. Co więcej, ci, którzy zdecydują się na umowę w taryfie M również mogą liczyć na prezent – 3 pierwsze raty za urządzenie otrzymują od sieci za darmo. Jak widać – nie ma się czego bać!

Promocją zostało objętych większość urządzeń dostępnych w ofercie. Wśród nich nie zabrakło również smartfona Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Ale to jeszcze nie wszystko, w ramach oferty voice klienci mogą liczyć nawet na 200 GB internetu i , w zależności od wybranej taryfy, nawet do 2 lat rozrywki uwolnionej w prezencie od T-Mobile. Nie ma więc obawy o zużyte gigabajty, a do tego można co miesiąc bezpłatnie zmieniać platformy rozrywkowe, wśród których znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Z oferty skorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online i u konsultantów. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo – klienci skorzystać z niej mogą do 12 listopada.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments