Gwiazdy hiszpańskiej ligi m.in. Gerard Piqué, Lucas Vázquez, Ivan Rakitić wezmą udział w charytatywnym koncercie LaLiga santander Fest na żywo w sobotę o godzinie 18:00.

LaLiga Santander Fest – wyjątkowy charytatywny koncert z udziałem gwiazd hiszpańskiego futbolu na żywo w stacji ELEVEN SPORTS 1

Gwiazdy hiszpańskiej ligi m.in. Gerard Piqué, Lucas Vázquez, Ivan Rakitić wezmą udział w charytatywnym koncercie LaLiga santander Fest na żywo w sobotę o godzinie 18:00. ,,fot. Getty Images"

W sobotę o godzinie 18:00 na kanale Eleven Sports 1 będzie można oglądać wyjątkowy koncert, zorganizowany z inicjatywy LaLiga Santander. Celem tego wydarzenia będzie zebranie funduszy potrzebnych na zakup produktów służących do walki z pandemią koronawirusa oraz propagowanie idei #zostańwdomu.

Udział w tym przedsięwzięciu wezmą gwiazdy hiszpańskiej ekstraklasy, m.in. Sergio Ramos i Lucas Vázquez z Realu Madryt , Gerard Piqué i Ivan Rakitić z FC Barcelony, João Félix, Jesús Navas, Santi Cazorla, Joaquín, Dani Parejo i Asier Illarramendi, a także Rafael Nadal, wicelider światowego rankingu tenisistów, zdobywca dziewiętnastu tytułów wielkoszlemowych.

Sportowcy będą zapowiadać występy popularnych artystów, takich jak Luis Fonsi, Juanes, David Bisbal, Alejandro Sanz, Sebastián Yatra, J Balvin i Aitana. Wszyscy uczestnicy tego koncertu będą łączyli się ze swoich domów, a to wyjątkowe, interaktywne i nowatorskie wydarzenie obejrzą w Polsce widzowie stacji ELEVEN SPORTS!

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS

%d bloggers like this: