Lech Poznań - Legia Warszawa hitem weekendu na platformie CANAL+.

Lech Poznań – Legia Warszawa hitem weekendu na platformie CANAL+

Lech Poznań - Legia Warszawa hitem weekendu na platformie CANAL+. CANAL+

29 maja, po niecałych trzech miesiącach przymusowej przerwy, wracają rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. Platforma CANAL+ przygotowała atrakcję dla kibiców piłki nożnej. Dzięki specjalnie przygotowanej ścieżce dźwiękowej, fani futbolu będą mogli obejrzeć mecze z odgłosami trybun.

PKO BP Ekstraklasa

Futbol w nowej rzeczywistości podlegać będzie ścisłemu reżimowi sanitarnemu, co skutkuje m.in. zakazem organizowania imprez masowych, a w praktyce oznacza grę na pustych stadionach. Mimo sytuacji nadzwyczajnej Platforma CANAL+ chcąc zapewnić miłośnikom piłki nożnej najwyższą jakość transmisji, zdecydowała się na ich urozmaicenie. Kibice będą mogli zdecydować, czy wolą oglądać spotkania z oryginalnym dźwiękiem ze stadionu i komentarzem, czy z dodatkowo nałożoną ścieżką dźwiękową, wirtualnym ambientem, który wywoła efekt publiczności na stadionie.

Fani dokonają wyboru poprzez wykonanie operacji na pilocie. Dźwięk główny ustawiony będzie automatycznie (komentarz + odgłosy boiska na żywo + wirtualny dźwięk trybun), ale po wyborze “+” na pilocie dekodera pojawi się opcja ścieżki alternatywnej (komentarz + odgłosy boiska na żywo). Decyzyjność uzyskają nie tylko abonenci Platformy CANAL+, ale również klienci innych operatorów, którzy w przeszłości dysponowali możliwością włączenia audiodeskrypcji. Wybór ścieżki dźwiękowej będzie również możliwy dla kibiców oglądających transmisje meczów w nowej usłudze CANAL+ przez internet.

Realizacja dołączonego dopingu przeprowadzona zostanie w całości przez Platformę CANAL+ i obejmie wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy począwszy od piątkowego starcia Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa (29 maja o godzinie 17:40 na żywo w CANAL+ SPORT).

Mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy online i bez opłat w nowej usłudze CANAL+ telewizja przez internet

CANAL+ uruchomił w ostatnich dniach nową usługę,  która oferuje m.in. dostęp do kanałów sportowych CANAL+ przez internet na wielu urządzeniach i ekranach (smartfony tablety czy telewizory Smart TV), bez długoterminowej umowy. Przez pierwszy miesiąc testowanie pełnej oferty CANAL+ jest całkowicie bezpłatne i bez żadnych zobowiązań.

Miesięczny okres, który oferuje CANAL+, to szczególnie dobra informacja dla wszystkich fanów klubów PKO BP Ekstraklasy. Wystarczy odwiedzić serwis ogladaj.canalplus.pl, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą, a wszystkie mecze najbliższych kolejek rozgrywek będzie można obejrzeć w ramach testowego miesiąca, bez opłat.

Plan transmisji PKO BP Ekstraklasy 

Piątek, 29 maja

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa, 17:40, CANAL+ SPORT

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, 20:25, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K

Sobota, 30 maja

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze, 14:40, CANAL+ SPORT i nSport+

Piast Gliwice – Wisła Kraków, 17:10, CANAL+ SPORT

Lech Poznań – Legia Warszawa, 19:30, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K

Niedziela, 31 maja

Wisła Płock – Korona Kielce, 12:10, CANAL+ SPORT

Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok, 14:40, CANAL+ SPORT

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia, 17:10, CANAL+ PREMIUM i CANAL+4

Źródło tekstu: Platforma CANAL+

%d bloggers like this: