Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle na żywo w Eurosporcie 2 i serwisie Player
|

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle na żywo w Eurosporcie 2 i serwisie Player

Podaj dalej

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle na żywo w Eurosporcie 2 i serwisie Player TVN Grupa Discovery

Ukochana dyscyplina sportowa Polaków wraca w letniej odsłonie. Już w najbliższy weekend w Wiśle rozpocznie się rywalizacja w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich. Zawody z udziałem m.in. Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły transmitowane będą na kanale Eurosport 2 i pakiecie Eurosport Extra w Playerze.

Skoki narciarskie są od lat filarem niezrównanej oferty Eurosportu. Od ubiegłego sezonu zmagania Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły transmitowane są również w TVN, który pokazuje konkursy zimowego Pucharu Świata rozgrywane poza Polską. Do rozpoczęcia nowego sezonu dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, ale już w najbliższy weekend widzowie Eurosportu 2 oraz użytkownicy serwisu internetowego Player będą mogli emocjonować się rywalizacją na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Pierwsze konkursy Letniego Grand Prix skomentują Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Na antenie pojawią się również eksperci Eurosportu na czele z Jakubem Kotem. Wydarzenia spod skoczni relacjonował będzie Kacper Merk.

W kolejnych miesiącach na antenie Eurosportu oraz w Playerze transmitowane będą konkursy Letniego Grand Prix w Courchevel, Hinzenbach i Klingenthal. Sezon letni zakończy się 2 października, a zaledwie miesiąc później nastąpi inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Plan transmisji:

· Sobota, 23 lipca, 14:45, konkurs indywidualny, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze

· Niedziela, 24 lipca, 12:45, konkurs indywidualny, Eurosport 2 i Eurosport Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie internetowym player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments