Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci w serwisie CANAL+ online
|

Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci w serwisie CANAL+ online

Podaj dalej

Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci w serwisie CANAL+ online

W serwisie internetowym CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Kulinarne popisy, wesołe i edukacyjne animacje dla najmłodszych, a także gruntowne porządki – wszystko to zobaczyć można będzie w maju w CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO oraz MINIMINI+.

CANAL+ DOMO

AGENTKI, seria dokumentalna, premiera 07.05 o godz. 20:05 na antenie CANAL+ DOMO oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

Kulisy wielkiego biznesu i kobiety, które wprawiają go w ruch. Czteroodcinkowy dokument przedstawia pracę agentek zajmujących się najbardziej luksusowymi oraz najwyżej wycenianymi nieruchomościami w Polsce. Pokazuje, na czym dokładnie polega praca agentek oraz jak wyglądają najdroższe domy i apartamenty w naszym kraju, których jest coraz więcej. Podobnie jak klientów, którzy są nimi zainteresowani. Klientów, do których trzeba umieć dotrzeć, zrozumieć ich potrzeby oraz znaleźć nieruchomość, która spełni ich oczekiwania. Takich ofert lokali nie znajdziecie w ogłoszeniach.

POKOCHAJ LUB SPRZEDAJ 7, seria dokumentalna, premiera 09.05 o godz. 21:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

A oto kolejne spotkanie z Brytyjczykami, którzy wahają się między sprzedażą domu a jego generalnym remontem. Kirstie Allsopp i Phil Spencer pomogą im dokonać prawidłowego wyboru, rozważając przy tym wszelkie „za” i „przeciw”. Prowadzący odwiedzą też bohaterów poprzednich edycji programu, by sprawdzić, czy są oni zadowoleni z podjętych wówczas decyzji.

DOM W MIESIĄC 2, seria poradnikowa, premiera 13.05 o godz. 18:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

Całoroczny dom na przedmieściach, designerska leśniczówka na wynajem albo wakacyjny azyl dla rodziny. Bohaterowie programu mają różne cele, ale chcą je osiągnąć szybko, bo w zaledwie miesiąc. Prowadzący, Damian Urbańczyk, przygląda się realizacji tych ambitnych planów, a my zobaczymy cały proces budowy – od zarysu projektu do finalnego efektu. Poznamy również nowoczesne technologie i realne koszty takiej inwestycji.

MOJE NIEZWYKŁE B&B 2, seria dokumentalna, premiera 14.05 o godz. 21:00 w CANAL+ DOMO oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

W tej serii dokumentalnej poznamy lepiej przedsiębiorczych Brytyjczyków, którzy spełniają marzenia o własnym B&B. Nie trzeba mieć wielkich pieniędzy ani hektarów ziemi, by stworzyć pensjonat typu bed and breakfast. Kluczem do sukcesu jest dobry pomysł na to, jak się wyróżnić wśród licznej konkurencji. To może być domek na drzewie, zaadaptowana szopa, wagon albo autobus. Bohaterowie programu mają nieszablonowe pomysły i wcielają je w życie. Z pomocą przychodzi im mistrz stolarski, Simon Parfett.

CANAL+ KUCHNIA

DOMOWA PIEKARNIA KUCHARSKIEGO 4, seria kulinarna, premiera 13.05 o godz. 15:00 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

Piotr Kucharski powraca z kolejną porcją sprawdzonych przepisów na pieczywo z różnych stron świata. Tym razem pokaże m.in., jak upiec prosty chleb bez wyrabiania, bułki pszenne zwane knyplami, bolo de caco, czyli płaski chlebek popularny na Maderze, oraz shokupan – delikatny mleczny chleb z Japonii.

POWRÓT DO RIVER COTTAGE, seria dokumentalna, premiera 21.05 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

W 1998 roku szef kuchni Hugh Fearnley-Whittingstall przeniósł się z Londynu do River Cottage w hrabstwie Dorset. Chciał uprawiać warzywa i owoce, by osiągnąć samowystarczalność i mieć pewność co do jakości jedzenia, które trafia na jego stół. Z czasem gospodarstwo się rozrosło, a sam Hugh stał się znanym proekologicznym aktywistą. Odwiedzamy go ponownie, by przyjrzeć się życiu na farmie.

HERBARIUM, nowe sezony: 7, 8 i 9, seria kulinarna, premiera 21.05 o godz. 18:30 w CANAL+ KUCHNIA oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

Czeska seria kulinarna to coś więcej niż zielnik. HERBARIUM to pochwała życia blisko z naturą. Kateřina Winterova, aktorka, prezenterka i propagatorka zdrowego stylu życia, opowiada o dobroczynnych właściwościach rozmaitych roślin i innych naturalnych składników. Pokazuje, jak wykorzystać je w kuchni i przyrządzić proste, smakowite dania wedle tradycyjnych przepisów. Bohaterka programu odwiedza lokalnych producentów żywności i ogrodników, dla których uprawa roślin jest radością i pasją.

MINIMINI+

BAJECZKI YETI, premierowe odcinki od 08.05 od poniedziałku do piątku o godz. 08:50 i 17:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie internetowym CANAL+ online.

Yétili to duży, kosmaty, pluszowy yeti, maskotka lokalnej księgarni. Kiedy zapada noc, ten sympatyczny stwór budzi się do życia. Co wieczór czyta bajki swoim przyjaciołom, dwóm pluszowym myszkom. Nina i Leon słuchają go uważnie, zadając pytania, na które Yétili stara się odpowiedzieć. Rozmawiają o historyjkach, których wspólnie wysłuchali, i uczą się nowych słów.

PFFFIRACI 1, premierowe odcinki od 22.05 od poniedziałku do piątku o godz. 07:20 i 15:05 na antenie MINIMINI+ i w serwisie internetowym CANAL+ online.

Na wyspie Calypso trzy pełne zapału załogi uczą się, jak być pfffiratami – żeglować, szukać skarbów, czytać stare mapy i wychodzić cało z każdej opresji. Sławna kapitan Lamar i stary wilk morski Duncan wyznaczają im zadania. Która drużyna poradzi sobie najlepiej? Pat, Lily i Stede starają się ze wszystkich sił, choć szczęście nie zawsze im sprzyja. 

BARBIE: SKIPPER – PRZYGODY OPIEKUNEK, film, premiera w sobotę 13.05 o godz. 10:30 na antenie MINIMINI+ i w serwisie internetowym CANAL+ online.

Tym razem na pierwszym planie zobaczymy Skipper. Młodsza siostra Barbie chce pracować w czasie wakacji. Próbuje swoich sił jako opiekunka do dzieci. W mieście Malibu zapracowani rodzice szukają kogoś, komu mogliby spokojnie powierzyć swoje pociechy. Mają jednak duże wymagania. Czy Skipper zdoła im sprostać?

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie kanału MINIMINI+ oraz w serwisie internetowym CANAL+ online.

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments