|

Liga hiszpańska przez kolejne 5 lat w ELEVEN SPORTS i CANAL+

Podaj dalej

LaLiga Santander przez najbliższe 5 lat w ELEVEN SPORTS i CANAL+

Kibice piłkarscy w Polsce nadal będą emocjonować się hiszpańskim futbolem na antenach stacji ELEVEN SPORTS i CANAL+. Nadawcy pozyskali wyłączne prawa do transmisji rozgrywek LaLiga Santander w sezonach 2021/22 – 2025/26.

ELEVEN SPORTS i CANAL+ będą nadal pokazywać na żywo ekskluzywnie po pięć spotkań hiszpańskiej ekstraklasy w każdej kolejce i dzielić się meczami, korzystając naprzemiennie z prawa pierwszego wyboru. Wyjątkiem od tej reguły będą konfrontacje pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną, czyli słynne El Clásico, które będzie można oglądać w obu stacjach na żywo. Nowa umowa pozwoli również na transmisję wybranego przez ELEVEN SPORTS i CANAL+ meczu LaLiga SmartBank, drugiej zawodowej ligi w Hiszpanii oraz dodatkowych programów poświęconych LaLiga. Wspólne wykorzystanie praw telewizyjnych do ligi hiszpańskiej jest efektem zawarcia przez ELEVEN SPORTS pięcioletniej umowy licencyjnej z LaLiga i udzielenia stosownej sublicencji CANAL+.

„LaLiga stanowi bardzo ważny element oferty programowej ELEVEN od początku istnienia stacji, dlatego cieszymy się, że zagwarantowaliśmy kibicom możliwość oglądania tej czołowej ligi europejskiej na naszych antenach przez kolejnych pięć sezonów”, mówi Krzysztof Świergiel, CEO i członek zarządu ELEVEN SPORTS. „Oprócz meczów widzowie będą mogli oglądać w ELEVEN także magazyny poświęcone hiszpańskim rozgrywkom oraz programy studyjne na żywo zapowiadające najciekawsze spotkania. Wieloletni kontrakt z LaLiga daje nam również możliwość dalszego budowania mocnej relacji z organizatorem rozgrywek i promowanie ich w Polsce poprzez wspólne projekty”.

„Rynek praw sportowych z roku na rok staje się coraz bardziej wymagający, dlatego cieszymy się mogąc poinformować o przedłużeniu i zabezpieczeniu tych ważnych dla kibiców praw aż na pięć lat. Co ważne, klienci CANAL+ będą mogli nadal wygodnie śledzić wszystkie mecze LaLiga Santander w jednym miejscu, korzystając z oferty telewizji satelitarnej lub CANAL+ online. Poza świetnymi meczami na żywo, w CANAL+ nie zabraknie również ciekawych magazynów poświęconych hiszpańskiej piłce, w których każdy kibic znajdzie coś dla siebie”, mówi Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ Polska.

Kanały ELEVEN SPORTS dostępne są na platformach satelitarnych, IPTV, w telewizji internetowej OTT z dekoderem i w sieciach kablowych, a także w serwisach online, między innymi we własnej usłudze internetowej ELEVEN SPORTS (elevensports.pl), w ofercie serwisu internetowego IPLA i w pakiecie SPORT w usłudze CANAL+ online.

Wszystkie transmisje meczów LaLiga Santander można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem usługi CANAL+ online na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, dekoderze CANAL+BOX 4K oraz na stronie canalplus.com. Spotkania LaLiga dostępne będą również, tak jak dotychczas, na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych na kanałach CANAL+ SPORT, CANAL+SPORT 2 i nSport+.

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS/CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments