Premiera dokumentu ,,Uwaga, katastrofa!" 7 lipca na antenie Polsat Viasat Explore
TELEWIZJA

Lipiec 2021 na kanale Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Lipiec 2021 na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Zapowiedzi programowe kanału POLSAT VIASAT EXPLORE na LIPIEC 2021.

W nadchodzącym  miesiącu szczególnie polecamy:

– premierę 2. sezonu serii „Lodowi wikingowie”, w którym śledzimy dalsze losy rodziny Kristjanson oraz innych potomków wikingów trudniących się podlodowymi połowami na zamarzniętym na jeziorze Winnipeg.

– premierę serii „Uwaga, katastrofa!” opowiadającej o katastrofach na budowach i niebezpieczeństwach związanych z nowoczesnym budownictwem.

– cykl „Sięgnąć po złoto” – tego lata najlepsi sportowcy z całego świata będą walczyć o złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Po sportowych emocjach proponujemy poszukać złota wraz z lubianymi bohaterami popularnego programu „Australijscy poszukiwacze złota”.

Lodowi wikingowie

Premiera: wtorek 20 lipca, godz. 22:00

Sezon: 2

Liczba odcinków: 8 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ rybołówstwo

Tytuł oryginalny: Ice Vikings

Rok: 2020 1. sezon programu „Lodowi wikingowie” ukazał nam świat komercyjnego rybołówstwa podlodowego na jeziorze Winnipeg. Poznaliśmy ludzi, którzy zajmują się łowieniem pod lodem i zobaczyliśmy kulisy ich pracy. W 2. sezonie Trevor Kristjanson kontynuuje swoją karierę, inwestuje we własną firmę i rozwija ją. Chris, pracując na jeziorze, nawiązuje do wikińskiej historii swojej rodziny. Mike i Justin mają nową, tajną broń, Richard i Mike chcą poszerzyć działalność, aby uzyskać lepsze wyniki, a Gene i Candace cieszą się na rozpoczęcie sezonu, bo oboje wracają do zdrowia po operacjach i nie mogą doczekać się powrotu na lód.

Premiera dokumentu ,,Lodowi wikingowie" 20 lipca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Uwaga, katastrofa!

Premiera: środa 7 lipca, godz. 21:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 8 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ architektura

Tytuł oryginalny: Construction Fails

Rok: 2020 Program opowiada o katastrofach na budowach
i niebezpieczeństwach związanych z nowoczesnym budownictwem. Wielkie dźwigi przewracają się, skomplikowane konstrukcje rozpadają, a potężne maszyny zaczynają żyć własnym życiem. Nawet najlepsi fachowcy popełniają błędy i czasami katastrofa jest po prostu nieunikniona.
W programie odwiedzimy place budowy na całym świecie, poznamy szczegóły techniczne i przyczyny wielkich katastrof. Lekceważenie kontroli bezpieczeństwa, ignorowanie procedur, fatalne planowanie — to tylko niektóre z nich. Katastrofy budowalne generują zwykle ogromne koszty, zarówno gdy chodzi o wybuch małej butli z gazem,  buldożer, który wymknął się spod kontroli, jak i o całą konstrukcję, która wali się w gruzy.

Premiera dokumentu ,,Uwaga, katastrofa!" 7 lipca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Cykl: Sięgnąć po złoto

W dni powszednie od piątku 23 lipca, godz. 23:00 Tego lata najlepsi sportowcy z całego świata będą walczyć o złoto na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Po sportowych emocjach proponujemy poszukać złota wraz z lubianymi bohaterami popularnego programu „Australijscy poszukiwacze złota”.

Cykl: Sięgnąć po złoto od 23 lipca na antenie Polsat Viasat Explore Viasat

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments