Cykl: Lato wterynarzy od 5 lipca na antenie Polsat Viasat Nature
TELEWIZJA

Lipiec 2021 na kanale Polsat Viasat Nature

Podaj dalej

Lipiec 2021 na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Zapowiedzi programowe kanału POLSAT VIASAT NATURE na LIPIEC 2021.

W nadchodzącym miesiącu szczególnej uwadze polecamy następujące propozycje programowe:

–  premierę serii „Wszystkie pszczoły Charliego”, w którym poznajemy Charliego Agara, właściciela firmy Charlie Bee Company z Teksasu zajmującej się przenoszeniem pszczół. Charlie całe swoje życie poświęcił ratowaniu pszczół. W programie poznamy stojące przed nim codzienne wyzwania, zobaczymy, jak wyglądają „wizyty domowe” pełne niebezpieczeństw, wyzwań i komicznych momentów. Tematem programu jest także fundamentalna rola pszczół jako owadów zapylających, niezbędnych dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi.


– serię „Ogrody zoologiczne Australii” ukazującą kulisy pracy uznanych ogrodów zoologicznych na terenie australijskiego stanu Wiktoria. Kamery rejestrują wyjątkowe relacje między niezwykłymi zwierzętami i ich pełnymi pasji opiekunami, którzy walczą o ratowanie zagrożonych gatunków przed wyginięciem i witają narodziny uroczych maluchów.

– program „Północ USA: dzika granica”, w którym przeniesiemy się w północne rejony USA graniczące z Kanadą, gdzie znajdziemy pustynie, tundrę, obszary trawiaste, lasy deszczowe, wybrzeża oceanu i jeziora oraz żyjące na tych terenach dzikie zwierzęta.

– dokument „Amerykańska Arktyka” ukazujący niezwykłe piękno dziewiczych terenów na dalekiej północy Alaski — jednej z ostatnich ostoi stad karibu i niedźwiedzi polarnych.

W lipcu polecamy również cykl tematyczny „Lato weterynarzy”, w ramach którego zapraszamy na spotkanie ze wspaniałymi, bezinteresownymi lekarzami weterynarii z całego świata, który robią, co w ich mocy, aby pomagać wszystkim stworzeniom, małym i dużym.

Wszystkie pszczoły Charliego

Premiera: niedziela 4 lipca, godz. 19:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 8 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ świat przyrody

Tytuł oryginalny: Charlie Bee Company

Rok: 2020 Charlie Agar jest właścicielem Charlie Bee Company, firmy zajmującej się przenoszeniem pszczół, działającej w sercu Teksasu. Charlie łączy w sobie cechy poszukiwacza wrażeń, wynalazcy, miłośnika przyrody i pełnoetatowego szaleńca.  
Z pomocą ekscentrycznych przyjaciół i doświadczonych pszczelarzy poświęca się ratowaniu pszczół. W programie poznamy stojące przed nim codzienne wyzwania, zobaczymy, jak wyglądają „wizyty domowe” pełne niebezpieczeństw, wyzwań i komicznych momentów. Od wspinania się na drzewa i zbierania pszczół do piłowania ścian domów – Charlie nigdy nie wie, czego może się spodziewać, gdy zostaje wezwany do usunięcia pszczelego gniazda. Tematem programu jest także fundamentalna rola pszczół jako owadów zapylających, niezbędnych dla funkcjonowania rolnictwa i przetrwania ludzi na Ziemi.

Premiera dokumentu ,,Wszystkie pszczoły Charliego" 4 lipca na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Cykl: Lato weterynarzy

W dni powszednie od poniedziałku 5 lipca, godz. 15:00 W lipcowe popołudnia zapraszamy na spotkanie ze wspaniałymi, bezinteresownymi lekarzami weterynarii, który robią, co w ich mocy, aby pomagać wszystkim stworzeniom, małym i dużym. Poznamy weterynarzy z całego świata — między innymi z antypodów, dzięki premierze serii „Ogrody zoologiczne Australii”.

Cykl: Lato wterynarzy od 5 lipca na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Ogrody zoologiczne Australii

Premiera: w dni powszednie od poniedziałku 5 lipca, godz. 15:00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 10 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ zwierzęta

Tytuł oryginalny: Aussie Mega Zoo

Rok: 2020 Program ukazuje kulisy pracy uznanych ogrodów zoologicznych na terenie australijskiego stanu Wiktoria. Łącznie ponad 800 osób opiekuje się tu pięcioma tysiącami zwierząt. Australijskie ogrody zoologiczne bardzo się od siebie różnią – Melbourne Zoo leży w centrum wielkiego miasta, podczas gdy Werribee Open Range Zoo czy Healesville Sanctuary to „otwarte” ogrody zajmujące duże tereny sawanny i buszu. Kamery rejestrują wyjątkowe relacje między niezwykłymi zwierzętami i ich pełnymi pasji opiekunami, którzy walczą o ratowanie zagrożonych gatunków przed wyginięciem i witają narodziny uroczych maluchów.

Premiera filmu dokumentalnego ,,Ogrody zoologiczne Australii" 5 lipca na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Północ USA: dzika granica

Niedziela 4 lipca, godz. 13:30

Liczba odcinków: 1 x 60 min

Gatunek: Dokument/ przyroda/ środowisko

Tytuł oryginalny: America’s Wild Border: Northern Exposure

Rok: 2020 Północne rejony USA na granicy z Kanadą to wielkie siedlisko dzikiej przyrody i tereny słynące z ekstremalnych zjawisk pogodowych. Znajdziemy tu pustynie, tundrę, obszary trawiaste, lasy deszczowe, wybrzeża oceanu i jeziora. Żyje tu wiele dzikich zwierząt, które nie przejmują się ludzkimi granicami, a ich jedynymi ograniczeniami są ukształtowanie terenu i zmieniające się pory roku. Film, ukazujący cały rok na tych przygranicznych terenach, pokazuje jednak, że granica państwa stwarza poważne problemy także dla dzikiej przyrody.

Premiera dokumentu ,,Północ USA: dzxika granica" 4 lipca na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Amerykańska Arktyka

Niedziela 11 lipca, godz. 13:30

Liczba odcinków: 1 x 60 min

Gatunek: Dokument/ przyroda/ środowisko

Tytuł oryginalny: America’s Arctic – A Refuge Imperilled

Rok: 2020 Dokument ukazujący niezwykłe piękno dziewiczych terenów na dalekiej północy Alaski — jednej z ostatnich ostoi stad karibu i niedźwiedzi polarnych. Nakręcony w ciągu czterech lat film umożliwia wgląd w życie najciekawszych dzikich zwierząt Arktyki. Znakomite zdjęcia lotnicze ukazują zakres i ogromną skalę corocznej wędrówki karibu, ujawniając także wiele niebezpieczeństw, które stada napotykają po drodze. Doskonałe materiały filmowe pokazują, że wilki i niedźwiedzie grizzly stosują przemyślane strategie, polując na wędrujące karibu.

Premiera filmu dokumentalnego ,,,,Amerykańska Arktyka" 11 lipca na antenie Polsat Viasat Nature Viasat

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments